ДОСТАВКА ЛЮБУЮ
  ТОЧКУ МИРА
   БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА
  250$ И ВЫШЕ
   PAYPAL
   ОТПРАВКА
  В ДЕНЬ ЗАКАЗА
  Блог Мужской Одежды
  Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | WSS
  18 Декабрь 2018
  Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | WSS
  Erkekler için giyim-kuşam son derece önemlidir. Çünkü giyim tarzı ve çeşidi kişilerin toplum içerisindeki yerini ve saygınlığını gösterir. Erkeklerin çoğu için vazgeçilmez kıyafetlerden biri de   takım elbıse   tarzındaki kıyafetlerdir. Erkekler için tasarlanmış olan takım elbiselerin çeşitli form, model ve kalıpları vardır. Bunlar içerisinde en çok bilinenleri slim fit takım elbise, İtalyan kesim, ekose, kaşe, kruvaze, yelekli, çizgili ve düz takım elbise modelleridir. Takım elbise erkeği daha şık ve resmi gösterdiği için özel gün ve davetlerde, resmi iş toplantılarında sıklıkla kullanılmaktadır.
  Приталенный Костюм | WSS
  17 Декабрь 2018
  Приталенный Костюм | WSS
  Сейчас самое время взглянуть на приталенный костюм, которые некоторое время висели в гардеробе. Приталенные костюмы прошли от красной ковровой дорожки до дорог на улице и встречи. Первыми приверженцами этого стиля были знаменитости, но сегодня каждый мужчина может использовать приталенный костюм, чтобы показать свое чувство моды. Даже если вы не используете  приталенный костюм  каждый день, вы захотите одеть его на собеседование, деловую встречу, свадьбу и т.д. Иногда неизбежно бывает повод одеть приталенный костюм когда вы меньше всего этого ожидаете. Учитывая современные тенденции, имеет смысл купить новый костюм в современном стиле - потому что нет никаких признаков того, что стиль приталенных костюмов быстро исчезнет. Не пугайтесь людей, которые подчеркивают «стройность». Хотя специально подобранный пиджак имеет более узкий крой и более высокую пройму для узкого прилегания, его также могут носить самые разные мужчины. Точные измерения должны быть сделаны в любом костюме, особенно для контуров тела. Этот костюм позволяет избежать лишней ткани в пиджаке и подходящих брюках. В общем, брюки из тонкого костюма ниже, чем брюки из традиционных брюк, и подходят для мягкого охвата ног. Тонкие линии увеличивают высоту вашего тела, заставляя вас выглядеть максимально уверенно. Несмотря на то, что приталенный костюм изначально предназначался для самых передовых мужчин, вы удивитесь что этот стиль вам подходит. Добавьте индивидуальность этому костюму с тонким галстуком и яркой рубашкой.
  Erkeklerde Şıklığını Arttıran Ceket Modası | WSS
  14 Декабрь 2018
  Erkeklerde Şıklığını Arttıran Ceket Modası | WSS
    Erkek ceket modellerine bakıldığında deri, kaşe, keten, klasik, kruvaze, spor, pamuk, penye, slim fit ceket ve velvet ceket gibi modellerin olduğu görülmektedir.   ceket modelleri   erkek   tarzına en uygun olan ve giyildiğinde çok şık gösteren kıyafetlerden biridir. Ceketlerin türü mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle kış mevsiminde erkek kıyafetinde ceketin vazgeçilmez bir önemi vardır. Kış aylarında daha çok yünlü ve kaban tarzı ceketler kullanılırken, ilkbahar aylarında ise insanı serin tutacak ince penye ceket türleri giyilmektedir.
  Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS
  13 Декабрь 2018
  Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS
  Yıllardır erkek giyiminin en önemli parçası olan ceketler, hemen her ortam için giyilebilmesi yanında, erkek giyiminde şıklık ve ağırlık da sağlamaktadır. Önceki yıllarda daha çok iş ve davet kıyafeti olarak gardıroplarda kendine yer bulmuş olsa da son zamanlarda günlük hayatın her anına uyum sağlayacak modellerle kullanım alanı artmıştır. Modayı takip eden insanlar yeni piyasaya sürülen ceket modelleri ile de ilgilenmekte ve kombinlerinde sıkça kullanmaktadır. Yıllardır modası geçmeyen bazı modeller ise her dönem tercih edilmektedir.
  Prepared by  T-Soft E-Commerce.