Süet Ceket

 

Süet için derinin taşlanmış hali de denebilir. Yani aynı şekilde deri olarak tabir edilir fakat üretim anında taşlanma etkisiyle pürüzlü bir görünüm ve his uyandır. Böylece daha gösterişli, havalı ve farklılık yaratan tasarımlar ön plana çıkarılabilmektedir. Ayrıca süet deri ile yapılan tasarımlar daha geniş bir renk yelpazesi altında seçim imkanı sunuyor. Bu yüzden günümüzde süet ceket tasarımları oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

 Özellikle son dönemlerde erkekler için süet ceketler vazgeçilmez dış giyim örnekleri arasında yer alıyor.

 

 Farklı Kombinlerle Şık Süet Ceketler

 

 Günümüz moda dünyasında trend haline gelen süet ceketler, farklı giysilerle özel bir kombin imkanı sunar. Keten ya da kot pantolon ile kumaş seçenekleri arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yani bütün farklı pantolon çeşitleri ile uyum sağlar. Ayrıca gömlek ya da tişört ve kazak gibi birçok alternatif eşliğinde de etkileşimli bir uyum sunmaktadır.

 

 Ek olarak kemer veya saat ile birçok değişik aksesuarla aynı özel bir kombin yaratabilmektedir. Özellikle görsel açıdan daha sıcak ve samimi bir etki sunduğundan dolayı, normal deriye göre süet deri ceketler daha fazla tercih edilir. Böylece daha sportif, günlük olarak yenilecek karizmatik ceketler elde edebilmektedir.

 

 Moda Dünyasının Birbirinden Güzel ve Yeni Süet Ceketleri

 

 Kullanılacak anlayışa bağlı olarak geniş bir kreasyon altında süet ceket tasarımlarından seçim yapabilirsiniz. Örneğin; işe giderken tercih edebileceğiniz klasik modeller, farklı pantolon ve gömlekler ile uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca sportif ölçekli tasarımlarla fermuarlı ve yakalı ceketler de bulunmaktadır. Özellikle süet tarzı pantolon seçenekleri ile göz dolduran bir etki elde edilebilir.

 

 Kişisel tercihinize uygun ve konsepte göre seçim yapabileceğiniz birçok model bulunmaktadır. Kendi zevkinize hitap edecek tasarımları hemen kategori üzerinden uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.