Erkek Beyaz Gömlek

Beyaz gömlekler modası hiç bir zaman geçmeyecek, neredeyse tüm renklerle uyum sağlayan ürünler arasında. Farklı renk tonları, onlarca farklı kımaş türü ya da desene sahip bu ürünler klasik giyim seven erkekler tarafından kullanılabildiği gibi aynı zamanda spor giyime önem veren ve bundan vazgeçemeyen erkekler tarafında da rahatlıkla kullanılabilmketedir. Erkek beyaz gömleklerinin bir diğer özelliği ise zorluk yaşamadan kombinlenme imkanı sunmasıdır. Sahip olduğunuz bir çok beyaz gömlek; canvas, klasik ya da kot pantolon ile rahatça kullanılabilmektedir.

Erkek Beyaz Gömlek Modelleri

Erkek beyaz gömlekler farklı tasarımla raflardaki yerlerini almaktadır. Kısa kollu ve uzun kollu modelleri zamandan bağımsız olarak her mevsin rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cepli beyaz gömlek modeller, cepsiz modeller, slim-fit ya da casual gibi farklı kesimler beyaz gömlek modellerindeki çeşitliliğin en büyük nedenleri. Erkek gömleklerinde farklılığı getiren noktalardan bir diğeri ise yaka tipleridir, Klasik yakalar kullanılan beyaz gömlek modelleri bulunduğu gibi aynı zamanda hakim yaka gömleklerde sıklıklıkla kullanılmaktadır.

Beyaz Erkek Gömlekleri Hangi Mevsimlerde Kullanılır?

Beyaz renkli erkek gömleklerini kullanırken herhangi gibi bir mevsim kısıtlaması bulunmamaktadır. Yaz - Kış mevsimi farketmeksizin her mevsimde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta gömleğin kumaşı ve kesimi ile ilgili durumlara dikkat edilmesidir. Örneğin yazın yakmayan ve ince kumaşlı gömlekler tercih edilebilirken, kış aylarında daha kalın olan kumaşlar tercih edilmektedir. Aynı zamanda yazın kısa kollu beyaz erkek gömlekleri de tercih edilebilmektedir.

Beyaz Gömlek Kesimleri Nasıldır?

Beyaz gömlek kesimleri erkeklerin vücut tiplerine göre değişkenlik gösterebildiği gibi tarzlarına bağlı olarakta değişkenlik göstermektedir. Zayıf vucüt tipine sahip erkeklerin slim fit gömleklerin tercih etmesi onlara daha uygun olacak iken biraz daha kilolu erkeklerin daha geniş kalıpları tercih etmeleri daha şık görünmelerini sağlayacaktır.  Aynı zamanda gömleğin ceket altında mı yoksa ceketsiz mi kullanacağı da önemli bir faktördür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.