Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Yeşil’in Takım Elbise Serüveni
05.12.2017

Yeşil’in Takım Elbise Serüveni


Günlük yaşamda erkeklerin dolabında bulunan takım elbiselerin genellemesini yapacak olur isek daha çok koyu renklerin hâkim olduğunu görmekteyiz. Hâlbuki yeni oluşan moda algısı takım elbiseler üzerinde de izlerini göstermekte, şık ve farklı olmayı seven beylerin seçimlerine de hitap etmektedir. Kendini kısıtlamadan giyim- kuşamını oluşturabilen erkekler daha farklı tasarımlara daha renkli takım elbiselere geçiş yapabilmektedir.
Her noktada beslenme kaynağı olan doğadan ilham alan WSS WESSI ürettiği koleksiyonlarında bunun izlerini doğanın hâkim rengi yeşille göstermektedir. Yeşil’in tonlarını da görebileceğiniz koleksiyonlarımızda tarz ve şık olabilecek birçok seçenek bulabilirsiniz.
Tavsiyeler ve moda öncülerinin kaynaklarından faydalanarak sunacağımız bilgiler ışığında siz şık beylere ayna olmaya çalışmaktayız. Öncelikle yeşilin insan üzerindeki etkisini konuştuktan sonra kullanabileceğiniz yeşil tonlarını, hangi tonların hangi tona daha uygun olduğunu örnek olarak sunacağımız kombinler eşliğinde size sunmaya çalışacağız.
Sakinleştirici bir etkiye sahip yeşil rengi sinirlerin yatışmasını sağlarken, huzur ve güven hissi vermektedir. Doğru kararlar vermeyi sağlayan bir ortam sunan yeşil özgürlük, uyum ve dengeyi beslemektedir. Bu denli etkiye sahip rengin takım elbiselerde ki etkisinden bahsedecek olur isek; aynı etkilerin enerjisi ile beslenen takımlarda siz beylerin kullanımında doğrusal etkiyi çevrenize yansıtmaktadır.
Özellikle kumrala yakışan tonlardan olan bu renk çemberi doğa renkleriyle birleştiğinde daha doğru bir kullanım olduğu gözlemlenmektedir. Bronz tende de aynı yatkınlığı göstermekte kullanım tarz ve şekline göre güçlü bir enerjiyi çevresine yayabilmektedir.
Tüm bu bilgi ışığında şıklık ve moda algınıza hitap eden doğru yeşili hayatımıza dahil edebilir ve doğanın enerjisinden beslenebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.