Yeni Sezon Damatlık Modelleri | Wessi

09 Temmuz 2019
Yeni Sezon Damatlık Modelleri | Wessi

Damatlık modelleri artık her sene çok daha geniş bir model zenginliğiyle beğeniye sunuluyor. Zira artık gelin adayları kadar damat adayları da görsel açıdan daha fazla detay arzu etmektedir. Gösterişli ve karizmatik bir etki yaratacak; her erkeğin tarzını en iyi şekilde yansıtacak modeller öyle çıkarılmaktadır. Bu konuda günümüzde papyonlu ve yelekli modeller daha fazla tercih edilmektedir.

 

 Çeşit olarak smokin üzerinden bu aksesuarlar sayesinde, farklı renkler ile harika kombinler ortaya çıkabilmektedir. Piyasaya sunulmuş birbirinden şık ve özel tasarım yeni sezon damatlık modelleri ise bunları en iyi şekilde yansıtmış durumda. Değişik seçenekler üzerinden tarzınızı ortaya çıkarabilir; harika bir görüntü ile düğününüzü daha da renklendirebilirsiniz.

 

 Damatlık Modellerinde Çeşitler

 

 Son dönemlerin vazgeçilmez damatlık çeşitleri arasında smokinler gelmektedir. Bir erkek için en önemli organizasyon olarak söylenebilecek düğünler adına, smokinler bu dönemi ölümsüz hale getirmektedir Özellikle vücuda oturan ve fit bir görünüm sunan smokin çeşitleri, erkeklerin ilgisini bu sebepten dolayı ayrıca çekiyor. Özellikle vücuduna güvenen erkekler ince bel ve geniş omuz üzerinden smokin modelleri harika bir görünüm sunmaktadır.

 Biraz kilolu erkekler de yelek eklemesi üzerinden smokin modellerini tercih edebilmektedir. Böylece daha fit bir görünüm elde edilebilir. Daha olgun, karizmatik ve etkili görünüm sağlayan smokin çeşitleri, damatlık konusunda günümüzün vazgeçilmez tasarımlar arasında girmiş durumda. Özellikle farklı model yapısındaki papyon çeşitleri ile harika bir bütünlük oluşturuyor.

 

Kombinlere Göz Atın 

 Damatlık seçimi yaparken artık daha çok kombin üzerinden tercih gerçekleştirilmektedir. Erkekler farklı parçaların değişik renk kreasyonu üzerinden hazırlanmış seçeneklerini tercih etmektedir. Bu konuda yelekli damatlık modelleri bir adım öne çıkıyor. İsteğe bağlı olarak tek düğmeli ya da karşılıklı çift düğme üzerine hazırlanmış seçenekler, uyumlu bir kombinasyon ortaya çıkarmaktadır. Daha asil ve zarif bir görünüm sağlayan yelekli damatlıklar ceketler ile harika bir renk uyumu sağlamaktadır.

 

 Böylece daha zayıf ve fit bir görünüm yakalayan damat adayları, bu özel organizasyonu özgüvenli geçirmekte ve mutlu şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca gecenin ilerleyen zamanlarında ceket çıkarılarak da yelek kombin ile organizasyonu devam edilebilmektedir. Böylece damat adayları şıklığından ödün vermeden harika bir görünüm altında kalabiliyor. Yelekler daha çok ceketlerin renkleriyle uyumlu olarak harika bir kombin ortaya çıkarmakta ve bu doğrultuda tercih yapılmaktadır.

 

 Farklı Özel Renkleri ile Modeller

 

 Geçen yıl olduğu gibi yeni sezon damatlık modelleri adına yine belli başlı bazen renkler öne çıkıyor. Hem kapalı hem de açık mekanlarda yapılacak düğün organizasyonları için tarzınızı yansıtacağınız muhteşem damatlıkla, bu özel renkler eşliğinde beğenen gözlerin hedefine takılacaksınız.

 - Lacivert Modeller

 - Bordo Modeller

 - Yelekli Modeller

-Smokin

 Bu 3 ana renk özel bir kategori eşliğinde, damat adaylarının daha fazla tercih ettiği seçenekler arasında yer almaktadır. Ancak alternatif olarak yeşil, siyah ve buz mavisi renkleri arasında tercih gerçekleştirmeniz mümkün. Önemli olan kendi kişisel zevkinize bağlı olarak, düğün organizasyonu konseptine uygun seçeneği tercih etmenizdir.

 

 Yeni Sezon Özel Tasarım Birbirinden Şık Ürünler

 

 Damatlık konusunda her erkeğin kendi tarzı bulunmaktadır. Buna uygun şekilde seçim yapılır ve özellikle gelin adayının gelinliğine uygun şekilde, bütünlük sağlamasına dikkat edilmektedir. Bu yüzden belli başlı renkler üzerinden yelekli ya da smokin seçenekleri ön plana çıkıyor.

 

 Tabii papyon modelleri damatlıklar için artık vazgeçilmez bir etmen haline geldi. Özellikle eğer yaz aylarında bir açık mekanda düğün organizasyonu gerçekleşiyorsa, papyon tasarımıyla smokin damatlık modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Kendi zevkinize hitap eden birçok çeşit kategori bünyesinde, Wessi güvencesiyle sizlere çok uygun fiyatlar üzerinden sunulmuş durumda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.