Yeni Çizgi Yeni Ruh

05 Aralık 2017
Yeni Çizgi Yeni Ruh

Her yol kendi sonunu belirlediği gibi her çizgi de kendi noktasını belirler. Bu noktada oluşan ruh taşıdığı izler ile kendine has duruş ve tavır sergiler. Her duruş bir kişilik izlenimi sunarken çevreye, kıyafetlerin gücü serüveni de bu noktada başlar.
Görsel algı yönetiminde, Göze hitap eden her şeyin bir bütün olması yadsınamaz bir gerçektir. Yer, mekân, zaman, giyim-kuşam, duruş, kişilik, tavır vs. gibi olguların ihtiyaç ürünlerine de yansıdığını analiz aşamasında tüm detayların konsepte uygunluğunda görebilmekteyiz. Öyle ki birbirine bağlı olan bu süreç doğru uygulandığı takdirde elde edeceğiniz tüm sonuçların görsel algıda olumlu izler bırakacağında uzmanlar gibi hemfikiriz.
Etrafımızdaki tüm nesnelere baktığımız zaman bu süreci hepsi üzerinde görme şansımız mevcuttur. En basitten en zora kadar bu aşamalardan geçen görsel algı süreci takım elbise ve takım elbise çeşitlerinin, ceket ve ceket çeşitlerinin hazırlanışında da izlerini taşımaktadır. Doğru ip, doğru kumaş, doğru desen, doğru ellerde doğru kalıp ile buluştuğunda kişinin bedenine göre uygulandığında görsel algının etkisini siz beyler muhakkak göreceksiniz.
Her takım elbisenin ve ceketin kendine ayrı bir çizgisi olduğu gibi her ruhta kendine özgü bir çizgi belirler. Doğru çizgi ile doğru ruh bir araya geldiğinde oluşan etki herkes tarafından güzel olgusu ile anlamlandırılmış kelime ile bütünleşir.
Çok fazla doğru olgusu üzerinde durmuş olmamızın sebebi ise siz şık beylerin duruşunuz ile bütünleşen giyim-kuşamını görsel oranını yükseltmek ve yeni bir ruh, yeni bir ilham ve yeni bir çizgi yakalamanız için süreci görmenizi istemektir.
Bu süreçte şu anda uyguladığınız ne varsa bir es verin ve düşünün size en çok hitap eden kıyafeti veya sizi en çok temsil edebilecek takım elbise veya ceketi, karar verdiğiniz noktada onun üzerinde kendi izlerinizi taşıyacak, zevklerinizi barındıracak eklemeler ile doğru ruhu yakalamış olacaksınız. Elde ettiğiniz sonucun size katkılarını gün içinde veya bulunduğunuz ortamda ki tepkilerden veya göz hapislerinden hissedebilirsiniz.
Görsel göz hapislerinden nasiplenen nesle uygun ruh ve çizgiyi WSS WESSI ailesi olarak en doğru şekilde size sunmaya çalışmaktayız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.