Yelek ve Takım Elbise

05 Aralık 2017
Yelek ve Takım Elbise

Takım elbise modelleri arasında en çok talep görenlerden biri olan yelekli takım elbise, hem şık bir tercihken hem de ceket kullanmayı tercih etmeyip takım elbise kullanma zorunluluğu olan beylerin kurtarıcısı olmaktadır. Ceketsiz de şık görünüşü size sunan yelekli takım elbise ayrıca slim fit kesimlerde yeleği farklı kombinlerinizde de kullanmaya elverişli yapısı ile dolabınızda yer etmeye hak kazanmıştır. Muhakkak bir adet edinmenizi tavsiye etmekteyiz.
Özellikle yaz ayları yaklaştıkça dış görünüm için seçtiğimiz kıyafetler de hafiflemeye, kumaş olarak daha incelmeye veya bizi rahat hissettirecek kombinlere yer veriyor dolaplarımız. Hava koşullarınıda göz önüne aldığımızda şık olmayı seven siz beyler yaz aylarında daha çok keten pamuklu gibi sizi daha rahat hissettirip hafif ürünlere açarken kapılarınızı yelekli takım elbisenin size nasıl hissettireceğini biz WSS WESSI ailesi olarak tavsiyelerle açıklamaya çalışacağız.
Öncelikle takım elbise de yelek detayını konu aldığımızda vücut tipimize göre seçtiğimiz kıyafetlerde özellikle takım elbiseler de yeleğin gücü sizi daha fit ve duruşunuzu daha güçlü yapmasından geçmektedir. Bel bölgesini tamamen kapatıp arka kısımdan bele oturması vücut hatlarınız ortaya çıkarırken duruş olarak sizi daha dik ve dışarıya karşı sizi daha emin göstermektedir. Bunun yanı sıra 
takım elbise kullanımını çok amaçlı hale çevirebilir. Takım elbiseyi kullandığınız konum ve yerlerde durumunuza uygun olarak ceketli şık bir takım haline gelir iken daha rahat ve biraz daha casual görüntü oluşturan sade yelek olarak kullanıla bilinirliliği çok amaçlı hale gelmesinin en büyük sebeplerinden biridir.
Son dönemler de ilginin üzerine kayması bu sebepten olabilirken ayrıca moda etmeninin revize edilmiş eskileri günümüzde revaçta olduğu için yelekli takım elbiseler veya yelekli kruvaze takım elbiseler tüm şıklığıyla erkek stilinin konusu haline gelmektedir. Siz şık beylerinde tercihi olarak dolaplarında yer eden bu parçalar hem spor hem klasik yorumlanabilir özelliği ile kullanışlı ve şık parçalar olarak kendilerini göstermektedirler.
Bizde WSS WESSI ailesi olarak tüm detayları sizin için düşündüğümüz, yolunuza eşlik edebilecek koleksiyonumuz ve çeşitlerimizle şık adımlarınızda her zaman yanınızdayız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.