Yaz Kombinasyonları

05 Aralık 2017
Yaz Kombinasyonları

Rahat ve şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacak kombin önerileri ile acımasız güneşin ortaya çıktığı zamanlarda boğucu sıcaklardan sıyrılmanıza yardımcı olarak sonbahar gelene kadar tekrar tekrar ayarlanabilir kombinasyonlar sayesinde kendinize yeni bir vitrin oluşturabilirsiniz.

1-      KETEN PANTOLON – POLO T-SHIRT

Bu ikili kombin ile konforunuzdan ödün vermeden smart- casual bir görünüme ulaşmak için yerinde bir görünüm yakalayabilirsiniz. Burada önemli olan Pantolonun keten, polo t- shirtin ise pamuk karışımlı kumaşlar ile hazırlanmış olmasıdır.

 

2-      ATLETİK ŞORT – BASİC T-SHIRT

Gündelik yaşam için bu iki parça güçlü bir spor görüntü sağlamaktadır. Burada biraz daha konfor ve rahatlık söz konusudur.  Akşamüzeri sıcaklıklar düştüğünde üzerinize hafif bir ceket veya reglan kazak alabilirsiniz.

 

3-      ÇİÇEK GÖMLEK – NATÜREL ŞORT

Bu yaz zahmetsiz bir tarz mı oluşturmak istiyorsunuz çiçek desenli bir gömlek edinebilirsiniz.

Birçok erkeğin uzak durduğu giymekten çekindiği bir parça olsa da modern düz renk şortlar ile kombin yaptığınızda fark yarattığınızı görüyor olacaksınız.

 

4-      KOT ŞORT – BASKILI T-SHİRT

Rahat bir hafta sonu geçirmeniz için ideal olan bu kombini koyu renk yıkamalı denimler ile üzerine giyeceğiniz baskılı t- shirtler ve deri bilekliklerle tamamlayabilirsiniz.


Yukarıda vermiş olduğumuz kombinasyon örnekleri sizi yaz aylarında rahat ve şık hale getirmek için birebir örnekler olup dolabınızda yer etmesi gereken parçalardandır. Özellikle bu sezon erkek moda algısının biraz daha salaş ve bol parçalarla harmanlanan sportif dokunuşlu klasik kesimler tarz ve çizginizi yeniden belirleyici rolde hayatımız da yer etmektedir.
Günümüz moda algısının mix-type version olarak yeni başlayan bir akıma sahip olduğunu belirten moda editörü ve konsept danışmanımız artık tüm şık beylerin daha rahat kombinasyonlar,  basit dokunuşlar ve detayların süslemesi ile kendilerini özgürce ifade edebileceklerini savunmaktadır. Eskilerin günümüz dokunuşları,  genç görselci ve tasarımcıların bu dokunuşlara kattığı çizgi ve ruh sizlere capcanlı ve dopdolu bir yazı sunmakta doğru seçimlerle oluşturacağınız dış görünümüz ile duruşunuz bu yazın favori erkeği olmanıza yardımcı olmaktadır.
Biz de WSS WESSI ailesi olarak tüm detayların düşünüldüğü koleksiyonumuzla bu yolda sizinle birlikte olacağız…

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.