Wessi 'Forum Kayseri AVM' De Yeni Mağazasını Açtı!

02 Haziran 2019
Wessi 'Forum Kayseri AVM' De Yeni Mağazasını Açtı!

Erkek giyimin yavaş yavaş öne çıkan yüzlerinden olan Wessi sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezi gruplarından olan Forum grubun açtığı, Forum Kayseri AVM de yeni mağazasıyla sizlerle buluşuyor.


Wessi Erkek Giyim Forum Kayseri AVM

Wessi genellikle bayilik sistemi ile çalışan ve toptan alımlar üzerinde duran bir erkek giyim firmasıdır. Yavaş yavaş parekende mağazacılık sektörüne adım atan yüzlerce ürün çeşidi ile karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin dört bir yanında mağazaları bulunan Wessi şimdiler de Forum Kayseri alışveriş merkezinde mağazasını açıyor. Her yaşa hitap eden ürünler ağırlıklı olarak takım elbise, ceket, gömlek üzerinedir, yani klasik erkek giyim. Aynı zamanda kaban, t-shirt, pantolon, aksesuar gibi bir çok üründe mağazaları da mevcuttur.

Wessi kayseri fotum avm de açılan mağazamızın iç görselleridir.

Kayseri Forum Alışveriş Merkezinde Çalışanlarımız ve Ulaşım

Forum Kayseri avmde çalışanlar son derece özenle seçilmiş maağaza personelleri sizlere en uygun kıyafeti seçecek stlistler, problemsiz, rahat ve ilgili şekilde sizlere hizmet vermektedir. Forum Kayseri AVM ye ulaşım çok kolay, şehrin tam göbeğinde bulunan rahat konumu ile Forum Kayseri avm bu yönüyle her zaman dolu ve ulaşımı kolaydır. 

İletişim Nasıl Olacak

İletişim için dilersiniz Forum Kayseride bulunan mağaza çalışanlarıyla görüşebilir yada websitemizden Wessi Erkek Giyime ulaşabilirsiniz.

Wessi ile şıklığınızı arttırın ve Farklılığı Keşfedin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.