Üye ol
Müşteri Bilgileri
Şifre Oluştur
Bir büyük harf ve rakam içermelidir.

Erkek Giyim Toptan Alım

Kendi mağazanızda satmak üzere Wessi markalı ürünlerini toptan olarak satın alabilirsiniz. Toptan ürün alımlarında bulunan minimum alım miktarları ve ürünlerin toptan fiyatları vardır. Toptan fiyatlar sitede şu an görünen perakende fiyatlarından farklıdır. Yüksek kalite ve yüksek karlılık için sizde toptan sipariş verebilirsiniz.

Erkek Giyim Bayilik

Wessi müşterilerine hem kendi ülke ve şehrinde bayilik alabilirsiniz. Toptan fiyatına ürünler satın alabilir ve mağazanızda maximum kazancı sağlayabilirsiniz. Bayilik aldığınız takdirde Wessi size, sizin bölgenizde ayrıcalıklar sağlamakta ve o bölgede bu markayı başka herhangi bir mağazaya vermemektedir.

Erkek Giyim XML Bayilik

Wessi.com üzerinden ayrıca dropshipping olarak xml talebinde bulanabilirsiniz. Size belirlenen özel komisyonla beraber sitenizde siz yaklaşık 3000 adet ürün koleksiyonunuzu sergileyebilirsiniz.

Toptan alım, Mağaza Bayilik ve Dropshipping ile ilgili +90 553 004 56 86 telefon numarasından bizi hem Whatsaap, hem VİBER ve hem de cep telefonu üzerinden arayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.