Takım Elbiseye Hafif Dokunuşlar

16 Nisan 2018
Takım Elbiseye Hafif Dokunuşlar

Yoğun bir haftayıbaharın enerjisi ile geride bıraktık ve yepyeni bir haftaya merhaba diyoruz, hepinizin enerjiye ve tutkuya ihtiyaç durumu, tatminkarlık boyutunda kıyafetlerimizede yansıyor. Özellikle gündem moda ise ve erkek giyim koleksiyonu üzerine konuşacaksak öncelikle ana başlığımızı belirleyelim.
Takım elbise, ceket, damatlık, kaban, mont, gömlek, ve pantolon gibi bir çok farklı alanı olan erkek giyim sektörü özellikle takım elbise konusunda hafif dokunuşlar ile elde edeceğimiz kombinlerin rahat şıklığı hepimizin hayatını etkileyecek parçalar gündeme geliyor. Önceleri giyim kuşam konusunda fazla üzerine düşmeyen beylerin günümüz koşullarında dolaplarının ve zevklerininde değiştiği yadsınamaz bir gerçek. Özellikle günlük giyim konusunda farklı stillerde hayatlarına dahil eden beylere basic parçalar ile ve ufak dokunuşlar ile daha iyi bir görünüm elde edebilecekleri önerileri bu haftaki blogumuzda paylaşıyoruz.
Öncelikle düz renkler ile oluşturacağınız ve pastel tonlarındaki seçimleriniz sizi sezona hazır ve şık hissettirirken, rahatlayan kesimler ve italyan kesim takımlar tarzınızı ortaya koymada en ideal seçimler arasında yerlerini alıyor. Erkek ceketlerinde etek boyunun bir tık aşağıya düşmesi eskilerin dokunuşlarını hatırlatırken doğru kalıbı bulan vücut en ideal sonucu verecektir.
Aksesuar kullanımı arttırın. Basit ama doğru parçalarda edindiğiniz duruşa etkili parçalarla da destek sağlayın, saat ve gözlük en iyi seçimler olurken yüzük bileklik kullanımı ilede görselinize farklılık katabilir ufak detayların sizi şıklığa doğru götürdüğünü farkedebilirsiniz. Cebinize yerleştirdiğiniz bir cep mendili ve takımınızın içine giyeceğiniz t-shirt ve pantolon askıları farklı bir duruş göstermenizi sağlayacaktır.
Tüm bu ayrıntılar ışığında edineceğiniz görünüm sizi bir adım önde gösterecektir. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.