Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Takım Elbisenin Ruhu
05.12.2017

Takım Elbisenin Ruhu

Yaşamımıza dokunan her süreç gibi takım elbise dünyasını da gözlemlediğimiz de üzerimizdeki etkilerini görme şansımız mevcuttur. Öyle ki kıyafetlerin üzerimizdeki etkisi kullandığımız parçaya göre değişkenlik gösterirken kendi ruh halimize de yansımalar yapmaktadır.
Şimdi sizden biraz düşünmenizi isteyeceğiz. Takım elbise denildiğinde aklınıza gelen şey nedir? Veya Nasıl bir ruh haline bürünüyorsunuz? Çünkü genelde tüm beylerin bu parçalara bakış açısı daha çok resmi ve kutlama amaçlı olduğu çoğunlukta aşikâr peki ya öyle değilse? Ya daha farklı duygular edinmemize sebep oluyorsa?
Bu bloğumuzda bu konuya biraz açıklık getirmeye çalışacağız. Öncelikle kategorize edelim ki her ürünün üzerimizdeki ruh halini daha ayrıntılı öğrenebilelim.
Casual görüntüler edindiğimiz gömlek, triko, ceket, pantolon gruplarını inceleyelim. Gömlek giyildiğinde kendinizi rahat ve uyumlu hissedilebilirken aynı zamanda size cool ve iletişime geçebilecek samimiyeti kazandırmaktadır. Triko ile kullanımında daha çok sıcaklık algısı oluşurken, size yansıttığı enerji tarz bir duruş ve daha düzen ve hâkimiyet hali kazandırmaktadır. Pantolona geldiğimizde kullanılan kumaşa göre ruh halinize kattığı enerji fazladır. 
Bu yüzden ayrı bir başlıkta konuşulması gerektiğine inanıyoruz. Bu duruşa edindirdiğimiz ceket hali en önemli parçalardan biri olarak hayatımıza etkisini gösteriyor, özellikle şıklık algısı uyandıran ceket, size resmiyet ve çekicilik kazandırırken aynı zamanda sözlü ifadelerinizde merak uyandırıcı bir potansiyel katmaktadır.
Ve asıl meselemiz takım elbiseye gelince modeline göre size farklı ruh halleri edindirirken genel olarak baktığımızda business bir duruş ve resmiyet katmakla birlikte otoriter bir izlenim de sunmaktadır. Genel de özel günlerde ve ya protokollerde tercih edilen takım elbise artık üretim aşamasında ivme kazanarak kullanım kolaylığından dolayı gündelik hayatta da şık olmayı seven siz beylerin dolaplarında yerlerini almışlardır.
Tüm süreçte edindiğiniz yaklaşımları değerlendirirken keyfini çıkarmanızı dileriz. Kendinizi tanıdıkça hayatla ve çevrenizle olan irtibatınızın güçleneceği doğrultusunda ve bunula birlikte görünümünüzdeki değişimi bu irtibatla birlikte doğru kullanacağınıza eminiz. Her daim şıklık alanında ki tavrınıza ve farkınıza ortak olmak için WSS WESSİ ailesi olarak buradayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.