Takım Elbise’ de Yaz Zamanı

05 Aralık 2017
Takım Elbise’ de Yaz Zamanı

 Güneş’in enerjisi ile ruhumuzu beslediğimiz günlerde yaz aylarına girdiğimizi varsayarak tüm gardırobumuzu da buna hazırlamaya başladık bile, özellikle daha rahat ve ince kumaşların şıklığıyla buluşacağı bir yaza merhaba için seçimlerimizin bizi en iyi şekilde yansıtacağı bir duruş ediniyoruz.
Moda ve erkek giyim alanında ki hızlı ilerlemeler bize birçok seçenek sunarken bir yandan da kendi tarzını yansıtmak isteyen siz beylerin yaz aylarında ki tercihlerini, aksesuarlarını nelerin gündemde olacağını anlatacağımız metinde size uyan doğru tarzı bulabilmek için yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 Moda sektörünün bu yaz için seçimlerine baktığımızda doğadan beslendiği aşikâr bir şekilde görülmektedir. Daha çok flora desenlerin düz kombinasyonlar ile buluştuğunu, spor klasik fark etmeksizin daha soft renklerin vitrinlerde yer aldığını gözlemlemekteyiz. Açık mavi, krem, pembe, açık yeşil gibi renk cümbüşlerinin yaz aylarında bize getirdiği enerjisi bu dönem tüm şık olmayı seven siz beyleri daha şık hissettirirken kullanılan kumaşların etkisiyle de daha rahat olmanızı sağlamaktadır.
 Bu mevsim döngüsü olaylarında dikkat etmeniz gereken özellikle mevsimlik kullanımlara olanak sağlayan parçaların dolabımızda yer etmesiyken dış görünüm açısından da birbirleri ile bütünleşebilen parçalardan oluşması sizi hem ne giyeceğim düşüncesinden kurtaracak hem de tarzınıza uygun parçaların hazır bir şekilde elinizin altında olmasını sağlayacaktır.
 Özellikle yaz aylarında takım elbisede keten kumaşın hakimiyetini marine stilli ile bütünleştiğini gözlemlerken daha salaş kesim gömleklerle takımların flora deseninde bir araya geldiği bu sezonda soft renklerin hakimiyetiyle bütünleştiği erkek modası siz şık beylere güzel görünümler kazandıracaktır.
 Tarzınızı yansıtırken kendinizden de muhakkak bir şeyler eklemeyi unutmama tavsiyesi verirken, sizin çizginizi belirleyen noktaların ufak detaylar olduğunu aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız. Erkek yaz modasında yapılan kombinasyonlar daha rahat bir biri ile buluşturula bilinirken, seçmiş olduğunuz parçaların sizin duruşunuz ile bütünleşmesi ve ufak detaylarla çizginizi gösterdiğiniz tüm seçeneklere sahip biz WSS WESSI ailesi olarak yaz şıklığınıza sunmuş olduğumuz koleksiyonların uyumu ile sizi bir adım önde tutmak için her daim yanınızda olmaya çalışacağız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.