Süper Slim Fit Takım Elbise Modelleri

 

 Slim fit modelli takım elbiseler, son dönemlerin trend kıyafetleri olarak ön plana çıkmaktadır. Takımların pantolon ve ceket kalıplarının dar ölçülerde üretilmesi sonucu ortaya çıkan bu modeller, aynı zamanda giyen kişi için fit bir görünüm sergilemesine imkan tanımaktadır. Süper Slim fit takım elbise modelleri ise, ekstra dar ölçülerde üretilen çeşitlerdir. Kilo sorunu yaşamayan ve vücudunu sergilemek isteyen erkeklerin tercihi bu takımlardan yana olmaktadır.

 

Süper Slim Fit Takım Elbise Çeşitleri

 

 Kalıp olarak süper slim fit olsa da, kumaş yapıları ve şekilleri itibariyle değişiklik gösteren çeşitler mevcuttur. Bunlar, şöyle sıralanabilir:

 

 Desenli

 Kumaşına işlenmiş küçük motifler ile oluşturulan bu modeller, kendinden desenli olması yönüyle düz takımlardan farklılık gösterirler. Sıkça kullanılan takımların başında gelmektedirler.

 

Doğal kumaş olan yünden dikilen bu modeller, her mevsim kullanılabilen yapıya da sahiptir. Kumaşı hava alır ve terletmez. Bu sebeple ince yünlü takımlar, yaz mevsiminde de tercih edilebilir.

 

Ekose

Kareli takım elbise olarak da adlandırılabilecek bu modeller, canlı ve hareketli duran yapıları sayesinde, değişiklik arayanların tercih sebebidir. Bu takımın ceket ve pantolonu, çizgiler yardımı ile kare görüntüsü verilerek ortaya çıkarılır.

 

Kruvaze 

Duruş olarak farklı bir görünüm ve oluşturan bu modeller ise, ceketinin iliklenme tarzıyla değişik bir formdadırlar. Ceketinin bir yüzü, öteki yüzünün üzerinden kapanacak şekilde iliklenirler.

 

Yelekli

Pantolon, ceket ve gömlekten oluşan takıma, iç yelek de eklenerek üretilmiştir. Belin üzerinde kalan boyları ve üst bedene tam oturması ile elit bir duruş sergilerler. Bu yelekler, genellikle takımın tamamıyla uyumlu şekilde giyilmektedir.

 

 Spor Takım Elbise Günlük yaşam kullanımına uygun yapıda üretilen modellerdir. Rahatlık ön planda tutulur. Kumaşlarının esnek olarak yapılması, rahat hareket edebilme imkanı sağlar. Ekstra dar yapılı bu smokinler ile ekstra fit ve şık bir duruş sergilenmektedir.

 

Parlak  

Parlak kumaş kullanılarak üretilen modellerdir. Bu takımlar, duruş olarak parlak bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.