Stil Keşfi

05 Aralık 2017
Stil Keşfi

Doğru stil kendine uyanı giymektir mottosunu size sunduktan sonra yapacağınız en önemli detayları kıyafet seçiminizle buluşturmak için stil keşfine doğru yola çıkıyoruz.
Günümüz koşullarında erkek moda sektörünün ilerleyişi ve gelişimi bir hayli hızlı ilerlemekte bu da siz şık beylere çeşitli olanaklar sunmaktadır. Kategorize edilmiş tüm giyim parçaları sizin için hazır bir şekilde beklemektedir. Peki, asıl soru ‘Nasıl’ ise doğru parçalar doğru fizikle buluştuğunda dışarıya yansıtacağınız enerji çevrenizden olumlu dönüşler almanıza yol açacaktır. Parçaların kullanım kılavuzunu bilen veya okuyabilen kişiler olarak verilen tavsiyelere dikkat etmekte fayda var.
Öncelikle mevsimsel loklardan bahsedecek olursak artık tüm ürünlerin her mevsim kullanılabilirliği işimizi kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden istediğiniz dolaba sahip olmak daha rahat hale gelmektedir.
Vücut tipini ele aldığımızda üç ana başlıkta toparlayacak olur isek üçgen, kare ve dikdörtgen vücut şekillerine sahip beylerin doğru parçaları seçmesine yardımcı olması için alt metinler olarak;
Üçgen vücuda sahipseniz; Genel olarak giyilen tüm ürünler vücudunuz ile uyum sağlayacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta proporsiyonunuzu iyi bilmekten geçecektir. Bacak boyu ile gövde kısmınızın oranını doğru parçalar ile oranlayabilirsiniz.
Kare vücuda sahipseniz; Slimfit kesimlerden biraz uzak durabilir, gövde ve bacak oranınızı doğru kesimlerde kapatabilir ve seçeceğiniz kumaşa göre vücudunuzun uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.
Dikdörtgen vücuda sahipseniz; Üstünüzü bol parçalar ile desteklerken alt grupta slimfit kesimler size doğru orantıyı sağlayabilir. Uzun bir vücut yapısına sahip olduğunuz için size en çok yakışacak olan parçalar paltolar olacaktır. Ayrıca seçimleriniz biraz daha casual ürünler olabilir.
Tüm bu detayların ışığında erkek giyim kuşam arayışınız,  stil oluşturma keşfiniz size yol gösterirken doğru yolda atacağınız her adım ve seçeceğiniz her doğru parça; ışıldayan enerjinizi yukarıya taşımak için bir etken olarak hayatınıza girecektir.
Erkek moda sektörüne dair herşeyi sizin için sağlayan biz WSS WESSI ailesi olarak attığınız her adım da sizin ile birlikte olmak için buradayız. Siz isteyin biz hayallerinizi destekleyelim diyerek stil keşfinizde doğru adımlar atmanızı diliyoruz…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.