Spor Gömlekler

20 Kasım 2018
Spor Gömlekler

Erkek gardrobunun en öncelikli ve şıklık tamamlayıcısı gömlek ve gömlek çeşitleri tüm heyecanı hayatımıza getirirken son dönem gömlek trendleri ve erkek gömlek çeşitlerini ayrıntıları ile blogumuzda inceleyecek ve özellikle erkek spor gömlek üzerinde daha detaylı duracağız.
Öncelikle erkek gömlek kategorisini açacak olur isek bir çok çeşitle karşılaşıyoruz. Kot gömlek, erkek keten gömlek, erkek pamuk saten gömlek, armalı gömlek, desenli gömlek, kısa kollu gömlek, terikaton gömlek, oduncu gömleği, erkek ekose gömlek, çizgili gömlek ve ana başlığımız olan spor gömlek çünkü daha çok modele odaklı olan spor gömlek tüm bu saydığımız kategorideki gömlekleri etkileyebiliyor.
Özellikle genç neslin en çok kullandığı parçalar haline gelen spor gömlekler içinde en çok kullanılan gömlek rengi önceliğinde beyaz, siyah, mavi ve yeşil tonları alıyor. Spor kombinleri ile bütünleştirilen spor gömlekler denim ve jeanleriniz ile mükemmel uyumu yakalarken seçiminizle bütünleşecek olan spor gömlek kombininiz en trend hali ile çevrenize vereceği enerji ile dikkatleri üzerine çekmeye hazır.
Spor gömlekde en çok tercih edilen madde gelecek olursak iki çeşit model karşımıza çıkmaktadır. Genelde slim-fit kesim sivri yaka modeli en çok tercih edilen spor gömlek modeli iken son zamanların trendi over-size spor gömleklerde erkek dolaplarında ve mağazalarda yerlerini almaktadır. Bu iki spor gömlek modelinin en çok tercih edilen model olduğunu ve her look ile uyum sağlayacağını söyleyebiliriz.
En çok tercih edilen kumaşa bakacak olursak genel kullanımda yaygın olan poliviskon kumaş iken pamuk, keten ve nadirde olsa ipek tercih edilen kumaşlardandır. En rahat kullanımı poliviskon kumaşta sağlayacağınız spor gömlek erkek moda alanında kullanımı en yaygın parçalardan biridir.
Edindiğiniz bilgiler eşliğinde kullanacağınız erkek spor gömlekler hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.