Son Moda Takım Elbiseler | Wessi

09 Ağustos 2019
Son Moda Takım Elbiseler | Wessi

 

Başta kruvaze olmak üzere son moda takım elbiseler online platformlarda yeni alıcılarını bekliyor. Düğün ve nikahlarda, özel ve resmi davetlerde tercih edilebilecek bu ürünler kendi içerisinde birçok seçeneğe ayrılıyor. Beğenilen ürünler sepete eklenmek suretiyle pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Söz konusu ürünlerin çeşitli kombin alternatiflerine açık olması da en büyük avantajlardan bir diğeridir. Örneğin yelekli takım elbiseler de son moda olup her yaştan erkeğin alışveriş listesinde yer almaktadır.

 

 Takım Elbise Satın Alma Avantajları

 

 Anlaşmalı bankaların kartlarını kullanan alıcılara 6 aya varan taksitli ödeme yöntemleri sunulmaktadır. Bu sayede en pahalı ve lüks takımlar dahi her bütçeye uygun olarak sipariş verilebilir. Taksit dışında kapıda ödeme avantajları da alıcıların tamamına arz ediliyor. Toplamda üç iş günü içerisinde adreslere teslim edilen en yeni ve trend takımların ücretleri ya da ilk taksitleri kapıdan yapılabilir.

 

 Saat 14:00'e kadar verilen siparişlerde kargo aynı gün yola çıkıyor. Kargonun tamamen ücretsiz olması da bir diğer önemli avantajlar arasında sıralanabilir. Son olarak hem değiştirme hem de iade talepleri bir hafta içerisinde ücretsiz olarak yapılabilir.

 

 Spor Modeller İle Tarzınızı Geliştirin

 

 Erkekler arasında spor giyimin giderek yaygınlaşması ile birlikte spor takım elbiselere olan rağbet oranı da giderek arttı. Genelde tek düğmeli olarak imal edilen bu ürünler, erkeklere şık ve konforlu bir giyim vaat ediyor. Kahvenin açık ve koyu tonları yanı sıra bu renge yakın olan haki ve taba renkleri de tamamen tercihe bağlı olarak giyilebilir. Aynı zamanda fıstık yeşili, gri ve bordo gibi renk alternatifleri de alıcıların beğenisine sunuluyor.

 

 Tek düğmeli olan versiyonlarında en çok dikkat çeken ayrıntı sivri yakalarda kendini gösteriyor. Son beş yıl içerisinde hem Avrupa'da hem de Türkiye'de moda olan sivri yakalı spor takımlar rugan ve benzeri ayakkabılarla rahatlıkla kombin yapılabilir. Beden tablosu tüm ürünlerde 46'dan başlayıp 58'e kadar uzanıyor. İsteyenler ''bedenim kaç'' ve ''beden ölçüsü'' kutucuklarını işaretleyerek takım elbise seçiminde bulunabilir. Spor takım elbiselerde beyaz ve krem gibi açık renkler de oldukça revaçta. Ambalaj içeriğinde yer alan rahat kesim pantolonlar ile birlikte şıklık ve rahatlık aynı ürünlerde müşteri memnuniyetini sağlıyor.

 

 Çizgili Seçenekleri

 

 Son beş yılda olduğu gibi bu yıl da çizgili takım elbiseler özellikle orta yaşlı erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor. Klasik çizgilere ve tasarım gücüne sahip olan bu ürünlerde lacivert, siyah gibi koyu renkler ön planda tutulmaktadır. Sadece nişan ve düğün gibi kalabalık içeren davetlerde değil, iş seyahatlerinde ve önemli görüşmelerde de belli bir tarzı yansıttığı için bu takımlar tercih edilmektedir. Açık lacivert ve füme gibi alternatif renklere ev sahipliği yapan takımlar da hem internet üzerinden hem de telefon ile dakikalar içerisinde sipariş edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.