Siyah Pantolon Beyaz Gömlek Erkek | Wessi

25 Kasım 2019
Siyah Pantolon Beyaz Gömlek Erkek | Wessi

Gelişen moda dünyasında erkek giyimine olan önem ve talep de giderek artmaktadır. Artan önem ve taleple birlikte modeller çeşitlenmekte ve aksesuarlarla da desteklenmektedir. Özel bir davette, iş yerinde ya da günlük kombinlerde de haliyle seçenekler artmakta ve seçim yapmakta zorluk yaşanabilmektedir. Bu noktada her ortam ve duruma uyum sağlayabilecek özelikte olan siyah pantolonlar ve doğru aksesuarlarla kombinlenecek bir beyaz gömlek ikilisi ile oldukça şık ve dikkat çekici bir kombin yaratmak da mümkün hale gelmektedir.

 

 Erkek Giyimde Siyah Pantolon

 

 Hem günlük kombinlerin hem de özel davetlerin kurtarıcısı olarak tercih edilebilecek olan siyah pantolonlar özellikle beyaz gömlek ile birleştirildiğinde oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Siyah pantolon ile kombinlenmiş beyaz gömlek üzerine giyilen bir ceket ile iş toplantısına ya da özel bir davete katılabilecekken, ceketsiz hali ile günlük bir kombin yaratarak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Ayakkabı, çanta ya da saat gibi aksesuarların hemen hepsiyle uyum sağlayabilecek olan siyah pantolon bu noktada erkek giyimin kurtarıcısı haline gelmiş bulunmaktadır denebilir.

 

 Erkek Giyimde Beyaz Gömlek

 

 Beyaz gömlek her zevk ve tarza hitap eden bir giyim unsuru olarak oldukça tercih edilmektedir. klasik görünümden hoşlanan beyler için beyaz gömlek siyah pantolon ile kombinlenerek oldukça zarif ve şık bir görünüm sağlanabilmektedir. Aynı zamanda daha spor ya da eğlenceli bir tarza sahip olan beyler, siyah pantolon ile kombinlediği beyaz gömlek ile kişiliğinden ve tarzından ödün vermeden şıklığını sergileyebilmektedir. Yaka iğnesi, saat, kemer, çanta gibi kişinin zevk ve tarzına uygun bir aksesuar ile desteklendiğinde ise dikkatleri üzerinize çekmek kaçınılmaz olmaktadır.

 

 Siyah Pantolon ve Beyaz Gömlek Şıklığı

 

 Hem siyah pantolon hem de beyaz gömlek erkek giyim dünyasında en çok tercih edilen ve en geniş model skalası ile karşımıza çıkan unsurlar olarak dikkat çekmektedir. Başlı başına hem günlük hem de klasik kombinlerin kurtarıcısı olan bu iki giyim tercihi bir araya geldiğinde her ortam ve duruma uyum sağlayabilecek bir kombin olarak karşımıza çıkmaktadır. İki zıt rengin yüksek bir uyum içerisinde bir araya geldiği siyah pantolon beyaz gömlek ikilisi ile tarzınızı yansıtarak şık bir kombine sahip olmanız mümkün olmaktadır.

 

 Klasik Giyimin Öncüsü 

 Başta özel davetler, iş yerleri ve toplantılar olmak üzere pek çok resmi ortamda tercih edilebilecek olan siyah pantolon beyaz gömlek tercihlerinde bazı noktalara dikkat ederek şıklığınızı arttırmak mümkündür. Daha klasik bir görünüm yakalayabilmek adına İtalyan kesim adı da verilen slim fit bir model seçeneği ile hem daha fit bir görünüm sağlamak hem de klasik görünümden ödün vermemek mümkün olmaktadır. Kombine eklenebilecek bir yaka iğnesi, kravat iğnesi, kemer ya da saat gibi küçük detaylarla oldukça klasik, resmi ve şık bir görünüm elde etmek kaçınılmaz olacaktır.

 

 Spor Giyimde 

 

 Klasik ve resmi bir görünüm yerine daha sportif ve rahat bir giyim tarzından hoşlanan beyler için de siyah pantolon beyaz gömlek ikilisi oldukça tercih edilebilir bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Pantolon siyah kot kumaştan tercih edilip beyaz gömlek ve spor ayakkabı ile desteklendiğinde rahatlığınızdan ödün vermeden de hem şık hem de sportif bir görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. Günlük koşuşturma içerisinde rahatlığından ödün vermeden tarzını yansıtmak isteyen ve sportif bir görünüm sağlamak isteyen beyler için siyah pantolonla kombinlenmiş beyaz bir gömlek oldukça şık bir alternatif olarak tercih edilebilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.