Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

31 Mart 2020
Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Tartışmasız en çok kullanılan renklerden biri olan siyah, diğer bi kullanışlı parça gömlekle birleşince ortaya vazgeçilmez bir kıyafet çıkıyor. Bugün, siyah erkek gömlek kombinleri erkek stilinde nasıl kombinlenir sorusunu cevaplandıracağız.

Zayıf göstermesi, her renk ile kombinlenebilmesi, isteyeni görünmez kılması açısından siyahın yeri ayrıdır. Gömlekler ise erkek giyiminde beylerin en sık kullandığı parça olarak ön plana çıkıyor. Bu muhteşem ikili bir araya geldiğinde erkek modasının istenildiğinde şık istenildiğinde spor kullanılabilen en joker kombini ortaya çıkıyor. Siyah gömlek kombinleri erkek stilinde bu kadar önemli bir noktadayken, nasıl bir stil oluşturulmalı gibi soruların cevaplarını öğren; sen de kusursuz tarzını oluştur.

Siyah Gömlek Kombinleri

Siyah gömlekler, jean pantolon modelleriyle de farklı kumaşlardan yapılma alt giyim parçalarıyla da birleştirilebilir. İlk olarak takım elbiselerle siyah gömlek kombinlerine değinmek istiyorum.

Bir erkeğin en iddialı ve çekici kombine simsiyah bir takım elbise ile ulaşabileceğini biliryor muydun? Parlak siyah kumaştan yapılmış bir takım elbise altına siyah gömlek giyinerek çarpıcı birr stil oluşturabilirsin. Tepeden tırnağa siyah gibi güçlü bir renge bürünerek etkileyici bir izlenim bırakabilirsin. Siyah gömlek kombinlerini ayrıca gri, bordo, yeşil vb. renkteki takım elbiselerin içerisine de giyinebilirsin.

Daha günlük ve sportif kombinlerde de siyah gömlek modellerine yer verebilirsin. Mesela kanvas, chino tarzı her renk pantolonun üzerine bu parçayı giyinebilirsin. Bordo pantolon ve siyah gömlek kombinini yine siyah ayakkabılar ile tamamlayabilirsin. Gri ve siyah kombinasyonundan da günlük şıklık tadında kombinler çıkarabilirsin. Hafif bol, düşük bel ya da boru paça jean pantolonların her tonuna da siyah gömlekleri yakıştırabilirsin. Dolabında, beden ölçülerine uyan ve sana yakışan bir jean pantolonun varsa; bunun üzerine siyah gömlek dahil pek çok parçayı kullanabilirsin.

Desenli Siyah Gömlek Modelleri

Siyah zaten düz ve koyu bir renk olduğu için, gömlek tasarımlarında bu durumu sıkıcı bulanlar çareyi çeşitli desenlerde buluyor. Aklına gelebilecek onlarca farklı desenli siyah gömlek modeli ile şık ya da günlük kombinler meydana getirebilirsin. Böylece siyahın sıkıcılığını kombinlerinde desenlerin yardımıyla bozmuş olursun. Peki, bu desenli siyah gömlekleri nasıl kombinleyebilirsin?

Siyah çizgili gömlekler ince ve kendinden olduğunda takım elbiselerin içerisinde değerlendirilebilir. Ekoseli olanlar da yine şık takımların, kombinlerin içinde kullanılabilir. Siyah kareli oduncu gömlekleri ise farklı boyutlarda tasarımlara bürünüyor. Hafif yün karışımlı bu gömlekler kışın ya da sonbaharda cool bir kombin elde etmeni sağlar. Konforu artırmak içinse oduncu gömleğini önü açık giyip içine basic siyah ya da beyaz t-shirt giyebilirsin.

Pamuklu veya keten kumaşlardan yapılan siyah desenli gömleklerde ise karşımıza çiçekler, geometrik desenler, karmaşık tasarımlar çıkıyor. Bu tarz siyah gömlek kombinlerini özellikle sıcak havalarda, yazın tatil beldelerinde kullanabilirsin. Deseninde beyazın olmasına özen gösterdiğin gömleklerin altında beyaz kanvas ya da keten şortlar giyinebilirsin. Şort yerine duruma göre aynı tarz kumaşlardna yapılmış pantolonlar da kullanabilirsin.

Erkek Siyah Gömlek Fiyatları

Siyah gömlek kombinleri erkek stilinde oldukça sık kullanılan bir parça. Sen de dolabına birkaç farklı stilde siyah gömlek ekleyerek kombin oluşturmada büyük kolaylık yaşayabilirsin. Sİyah gömleklerin fiyatları, kumaş kalitesine ve markasına göre değişiklik göstermektedir.

Bu yazımda siyah erkek gömlek kombinleri erkek stilinde kaç şekilde yer alır, nasıl kombinlenir gibi soruların cevaplarına değindim. Siyah gömlek modelleri ile oluşturulan stillerde nelerin dikkate alınması gerektiğini önemseyerek şık ya da sportif onlarca kombin meydana getirebilirsin.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.