Siyah dar paça pantolon erkek

10 Mayıs 2021
Siyah dar paça pantolon erkek

 

Erkek tarzının en vazgeçilmezlerinden olan siyah pantolonlar, her kullanım alanı için farklı tarzlarda sunulmaktadır. Kadife, keten, kumaş, kot kumaş seçenekleri ile sunulan modeller arasında özellikle gençler tarafından çokça tercih edilen bir tarz siyah dar paça pantolon erkek konseptleridir. Dar paçalı pantolonlarında farklı modelleri bulunur. Kullanım alanlarına göre bu modeller arasından seçimler yaparak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu tarz pantolonlar seçerken dikkat edilmesi gereken önemli kriter ise pantolon seçiminizin bedeniniz ile uyumlu olmasıdır. Kalıp olarak dar olan model, doğru beden uyumu ile aranılan tarzı ortaya çıkarabilir.

 

Beli ve Paçası Lastikli Kargo Pantolonlar

 

Dar paça pantolonlar arasında gençlerin çokça tercih ettiği modellerden biri bel ve paçasında lastikleri olan modellerdir. Kargo cepleri olan tasarımlar daha salaş ve spor bir hava sunuyor. Bu tarz modeller günlük konseptlerde kullanılabileceği gibi tatil dönemlerinizde de tercih edebilir, rahatlığı ve farklı tarzı ile imajınıza farklı bir yenilik katabilirsiniz. Bu tür pantolonlar ile tişörtler kombine edilebilir. Tişörtler üzerinde uyumlu bir gömlek kullanılabilir. Bu tarz modeller arasında Jogger tasarımlarda çok beğeniliyor. Bu modeller her yaştan bireye hitap eden yapısı ile eşofmana benzeyen pantolonlardır. Kot kumaş siyah dar paça pantolon erkek modelleri bu tarzlarda cool tarzlar sunuyor. Kargo pantolonlar ise üst kısımları bol paçalarına doğru dar modeller olmakta ve diz hizasında cepleri bulunmaktadır.

 

Dar Paçalı Kot Pantolonlar

 

Slim fit kalıplar beylerin en çok tercih ettiği kalıplardır. Slim fit gömlekler ile casul tarzlara şıklık katan bu modern konseptlerde dar paçalı kot pantolonlar tercih edilir. Jean pantolonlarında likralı modellerde bu kapsamda tercih edilebiliyor. Daha çok günlük tarzlar için ideal olan bu modeller spor ayakkabılar ile casual tarzlarınız için kullanışlı tarzlar olabiliyor. Uyumlu beden ölçülerine sahip olan beyler için ideal olan bu modeller her mevsim konseptlerinde yer alabilir. Kış aylarında kaşe kabalar ile yaz aylarında tişörtler ile ilkbahar ve sonbahar konseptlerinde penye uyumları ile tamamlanabilir.

 

İtalyan Kesim Dar Paça Siyah Pantolonlar

 

Pantolonun tarzı ne olursa olsun siyah renkli olduğunda kullanıldığı her alana uyum getirebiliyor. Siyah en kolay kombine edilen renktir. Her renk ile kombine edilebilir. Spor tarzlar için beyaz spor ayakkabılar kullanabilir daha klasik bir tarz için kahve tonlarda loafer ayakkabılar kullanabilirsiniz. Her kullanım alanında uyumlu olan siyah dar paça pantolon erkek tarzları arasında İtalyan kesim modellerde yer alır. Pantolon dışında ceket ve gömlekler içinde bu tabir kullanılır ve dar kesim olarak tanımlanabilir. Kot pantolonlarda bu kesimleri görebildiğimiz gibi kumaş pantolonlarda da dar paçalı modeller görebiliyoruz. İtalyan kesim modellerde siyah pantolonlarda desenli tasarımlar casual tarzlarda olduğu kadar modern konseptler içinde en çok beğenilen modeller arasında yer alır. Özellikle pek çok takım elbisenin pantolon uyumlarında dar paçalı tarzlara yer verilir. Slim fit kalıplarda çok fazla tercih edilen bu modeller tarzınıza daha modern ve cool bir hava katmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.