Siyah Ceket Kombinleri Erkek | Wessi

07 Kasım 2019
Siyah Ceket Kombinleri Erkek | Wessi

Siyah ceketler erkeklerin hem günlük hayatta hem de iş hayatında en fazla tercih ettiği ceket türlerinden birisidir. Siyah renk erkekler için kurtarıcı renkler arasında kabul edilir. Bu nedenle, şıklığından ödün vermek istemeyen pek çok erkek de siyah renk ceketleri günlük hayatında sıklıkla kullanır. Fakat bazı noktalarda erkekler kararsız kalabilmektedir. Bu noktalardan ilki siyahın asaletini bozmadan kombin yapabilmektir. Aslında siyah ceketler her türlü kombin ile oldukça şık uyum sağlar.

 

 Siyah ceketleri tercih ettiğinizde yapacağınız kombin sayesinde tarzınızı bir anda spor tarza çevirebilirsiniz. Aynı şekilde tercih edeceğiniz küçük aksesuarlar sayesinde ceketlerinizi bir anda klasik bir hale getirebilirsiniz.Yani siyah ceket kullanımında tercih edilen kombinler tarzınıza göre şekillenmektedir.

 

siyah ceket kombinleri erkek

 Siyah Ceketler İle Gömlek Kombini

 

 Ceket kullanımı klasik bir seçim olarak görülebilir. Fakat siyah ceketlerde yapacağınız seçimleri ve kombinleri gömlekler ile renklendirebilirsiniz. Gömlekler ile kombinlendiğinde klasik bir hal alabilir. Özellikle ceket ve gömlek kombini daha çok klasik bir tarz için kullanılmaktadır. Maalesef gömleklerikombinlediğinizde spor bir tarz yaratamazsınız. Ama klasik giyimi biraz daha yumuşatabilirsiniz.

 

 Siyah ceketler ile klasik bir tarz için zıt renk olan beyaz renkte bir gömlek tercih edebilirsiniz. Beyaz gömlek erkekleri en klasik gösteren kombinlerdir. Ama renkli ve daha spor tarzda bir gömlek tercih ettiğinizde günlük hayatta da bu kombinleri kullanabilirsiniz.

 

Aksesuar Seçerken Önemli Noktalar

 

 Siyah ceketlere aksesuar kullanımı çok yakışmaktadır. Özellikle tercih edilen gömleklere uygun kol düğmeleri erkeklerin tarzını çok iyi şekilde ortaya koymaktadır. Son yılların trend parçalarına bakıldığında yaka aksesuarları da oldukça moda ürünlerdir. Özellikle beyaz gömlek üzerine metal gömlek iğneleri pek çok erkeğin şıklık konusunda ilk tercihleri olmaktadır.

 

 Aksesuar kullanımında bütünlük önemlidir. Bu bütünlük erkeklerde kol düğmesi, saat ve bileklik şeklinde değişiyor. Özellikle kol düğmesi ile kol saatlerinde mutlaka bir bütünlük sağlanmalıdır. Kombin yapılırken siyah ceket için metal gri aksesuarları seçerek daha erkeksi ve şık bir duruş elde edebilirsiniz.

 

Tişörtler İle Tarzını Arttırın

 

 Siyah ceketlerin ağırlığını ve klasik tarzını yıkmak için tişörtleri kullanabilirsiniz. Her renkten tişörtü kaldırabilecek kıyafetlerdir. Özellikle renk konusunda istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Genellikle düz tişörtler siyah ceketler ile daha iyi bir uyum yakalamaktadır. Erkeklerin en kolay yaptığı kombinler genellikle beyaz tişört kombinleridir. Kullanımı hem rahat hem de kombini kolay olan bu parçalar günlük kıyafetler olarak da tercih edilebilir.

 

 Siyah ceketler için farklı renk seçeneklerini de kullanmak mümkündür. Özellikle siyahın en iyi kombin yapıldığı renklerin başında bordo ve kırmızı tonları gelmektedir. Bu renklerde tişört seçerek, ayrıca pantolon ile de rengi kombinlemek mümkündür. Son yılların en trend kombin seçenekleri ise siyah ceket, siyah tişört ve kırmızı pantolon şeklindedir.

 Kış Aylarında Fular ve Atkıdan Vazgeçmeyin

 

 Fularlar son yıllarda erkeklerin trend seçimlerinden birisi olmuştur. Özellikle desenli fularlar yaz ve kış ayları için farklı kumaşlardan üretilmektedir. Bu sayede erkekler yaz ve kış aylarında diledikleri gibi fular kullanımı yapabilmektedir. Daha hoş ve görsel olarak daha şık bir kombin için ceketler ile fular kombini yapabilirsiniz.

 

 Fular seçiminde düz renkleri seçmek siyah ceket ile daha iyi bir bütünlük sağlar. Siyah tişört ve renkli bir fular bir anda bütün gözlerin sizde olmasını sağlar. Siyah ceket kombinlerinde söz konusu olduğunda çok fazla desenli fular çeşitleri pek önerilmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.