Siyah blazer ceket kombinleri erkek

10 Mayıs 2021
Siyah blazer ceket kombinleri erkek

 

Takım elbiselerin bir parçası olan ceketler artık farklı tarzlarda ve modellerde beylerin her kombininde yer alan parçalara dönüşmüştür. Özellikle blazer ceket modelleri daha modern tarzı ile her yaştan beylerin farklı kombinlerinde kullanabilecekleri bir vazgeçilmez olmaya başladı. Kombinlerinizde rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlar arasında siyah blazer ceket kombinleri erkek tercihleri yer alıyor. Siyah blazer ceketlerinizi ofis, özel geceler, günlük, okul, sokak stili gibi her alanda uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu şeklide gar dolapların en kurtarıcı parçası olacaktır. Ceket tasarımı olarak kruvaze tasarımlarda 6 düğmeli blazer ceketler olarak özel davetlerde kullanabileceğiniz tarz bir seçim olabilir. Her alanda kullanabileceğiniz blazer ceket modelleri siyah renk seçimi ile tüm konseptlerinize şık ve dikkat çekici bir şekilde uyum sağlayabilecektir.

 

Siyah Blazer Ceket ile Kot Pantolon Uyumları

 

Spor, klasik ve şık her tarzda kullanılabilecek blazer ceket modelleri kot pantolonlar ile modern konseptler sunuyor. Günlük konseptlerinizi bile tamamlarken kullanabileceğiniz siyah blazer ceketinizi kot pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Blazer ceketler içinde basic tişörtler öne çıkıyor. Özellikle kot pantolonlar ile de tamamlanabiliyor. Jean uyumları da siyah ceketinizi kullanabileceğiniz şık bir konsepttir. Sonbahar kış konseptlerinde ise ceket içerisinde triko kazaklar kullanılabilir. Genç ve özgün bir imaj olarak tercih edebileceğiniz bu konseptlerde spor ayakkabılar yer alabilir.

 

Siyah Blazer Ceketler için Pantolon Uyumu

 

Siyah ceket hemen hemen her konseptte rahatlıkla kullanılabilir. Bunlar arasında siyah blazer ceket kombinleri erkek konseptlerinde koyu tonlarda pantolon seçimleri olduğu kadar krem ve bej gibi açık tonlarda modellerde bulunur. Özellikle gri pantolonlar ile uyumunu şık bir davette de kullanabilirsiniz, ofis tarzınızı tamamlarken de kullanabilirsiniz. Koyu kahve tonları, füme, haki ve bordo gibi pantolonlar ile de siyah blazer ceket aradığını uyumu sağlayacak bir tarz oluşturacaktır. Desenli pantolonlarda siyah çizgiler kullanıldığı sürece bu uyumlu kombinler içinde yerini alabilir. Desenli modeller daha modern ve özgün tarzlar sunarak beylere daha şık ve yenilikçi bir imaj kazandırabiliyor.

 

Blazer Ceket ile Kullanılabilecek Giyim Parçaları

 

Blazer ceketler ile daha çok tişört ve triko uyumları ön plana çıkar. Gömlek modelleri de ceketlerin içinde kullanılabilir. Kullanım alanınız ile uyumlu renk ve desenler tercih edebilirsiniz. Ceket koyu tonlarda olduğu için gömlek seçimlerinizin açık renk tonlarında olması daha başarılı bir uyum oluşturur. Hakim yaka gömlekler daha uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Ancak bazı konseptlerde siyah gömlekler ile siyah blazer ceket kombinleri erkek konseptleri cool bir imaj oluşturacaktır. Klasik ya da casual tarzlar için ise her zaman için açık renk gömlek seçimleri daha başarılı bir tarz ortaya çıkarır. Siyah ceket ile beyaz gömlek, bej pantolon hem de modern hem de şık bir tasarım olabilir, şık davetlerde dikkat çekici bir konsept elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.