Sizden Gelen Yorumlar
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Kalite asla tesadüf değildir
Gerçekten kalıp model kalite olarak tartışmaya kapalı bir marka. İlk başta tereddüt de kaldım spariş verirken fakat kumaşına dokunup renklerdeki canlılığı görünce doğru seçim yaptığımı gördüm. İşin özü kaliteyi ucuza almak buna denir... "WESSİ"
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Javid Dadashov
Çok memnun kaldım Allah razı olsun sizlerden kesinlikle gelen ürünler fotolarda göründüyü gibi. Deyişim bile hemen yapılıyor.Yorumumda yalan ve ya insanları kandırma gibi bir durum yokdur. Bende bir müşteriyim iletişim ve ürünler super olduğu için bu yorumu yapmaya,diger müşterileri bilgilindermeye kendime borc bildim...çalışan elamanlarla iletişim inanılmaz cok kibarlar,hemen sorun varsa çözülüyor....TEŞEKKÜR EDERIM "WESSİ"
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
I entered my height and weight information on the site and it fits my body perfectly. Thank you!!
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Teşekkür ve Tebrikler
Öncelikle kaliteniz ve ürün çeşitliliği için sizleri tebrik ediyorum. sorunumu hemen çözdüğünüz için ve kendimi güvende değerli hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. beden olmadı değişim yapmak istedim ilknur hanım hiç sıkılmadan gece saatlerinde bile bize yanıt verdi. olmadı farklı model seçtim yine destek oldu. güleryüzlü çözüm odaklı olmanız çok değerli. başarılarınızın devamını diliyorum bol kazançlar efendim. hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
MashAllah
I will give five star highest quality product and fast delivery fair payments
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Farklı bir firmana ÜRÜN DANIŞMANIYIM ( SABIR )
Ürünü beğenmem veya satın almam oldukça zordur sıkıntılı bir müşteriyim yani anlayacağınız gibi ama müşteri hizmetlerindeki çalışan arkadaş ( İLKNUR HANIM ) Sabrından dolayı kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim . Farklı özel kombinler yaparak benimle 3-4 saat kadar iletişim halindeydi sabırlı be nazikti . Müşterinin istediği bir satıcı daha ne diyebilirim ki sitenin tasarımı veya ürünün kalitesi hakkında konuşmanın anlamı yok ürünü pazarlayan satıcıdır . Tebrikler İlknur hanım umarım ileride sizleri daha iyi bir yerlerde yükselmiş bir şekilde bulabiliriz :)
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
In love.
I’m a young entrepreneur and business owner so i need a lot of suits so i needed somewhere to order suits and i founded it and when i say ever since i order 1 suit i never stop ordering because they suits come in fast and the quality is amazing. 5 Star.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
bugün iki takım eline ulaştı ürünün kalitesi cok güzel indirimler ve kuponlarla cok uyguna geldi teşekkürler wessi
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Ürün kalitesi ve modelleriniz çok şık. Her zaman rastladığımız modellerden sıkılmıştık. farklı renk ve desenler sunduğunuz için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Takım Elbise
Bu mağazadan ilk defa alışveril yaptım bi takım elbise siparişi verdim ve 3gün sonra aynısı geldi ütülü şekilde kutunun içinde bu wessi mağazasına verdim para sonuna kadar helali hoş olsun gerçekten çok memnun kaldım herkeze bu wessi mağazasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim müşeri ilgi alaka süper çok başarılı bir mağaza wessi....
1 2 3 4 5
Yorum eklemek için please click here.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.