Sizden Gelen Yorumlar Sende Yorum Ekle
Cliff Jones - 14-04-2021
I entered my height and weight information on the site and it fits my body perfectly. Thank you!!
umut toprak - 18-01-2021
Öncelikle kaliteniz ve ürün çeşitliliği için sizleri tebrik ediyorum. sorunumu hemen çözdüğünüz için ve kendimi güvende değerli hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. beden olmadı değişim yapmak istedim ilknur hanım hiç sıkılmadan gece saatlerinde bile bize yanıt verdi. olmadı farklı model seçtim yine destek oldu. güleryüzlü çözüm odaklı olmanız çok değerli. başarılarınızın devamını diliyorum bol kazançlar efendim. hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.
Fozia Hamza - 25-09-2020
I will give five star highest quality product and fast delivery fair payments
Ünal YÜKSEL - 04-09-2020
Ürünü beğenmem veya satın almam oldukça zordur sıkıntılı bir müşteriyim yani anlayacağınız gibi ama müşteri hizmetlerindeki çalışan arkadaş ( İLKNUR HANIM ) Sabrından dolayı kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim . Farklı özel kombinler yaparak benimle 3-4 saat kadar iletişim halindeydi sabırlı be nazikti . Müşterinin istediği bir satıcı daha ne diyebilirim ki sitenin tasarımı veya ürünün kalitesi hakkında konuşmanın anlamı yok ürünü pazarlayan satıcıdır . Tebrikler İlknur hanım umarım ileride sizleri daha iyi bir yerlerde yükselmiş bir şekilde bulabiliriz :)
Nicholas Wilkins Wilkins - 03-09-2020
I’m a young entrepreneur and business owner so i need a lot of suits so i needed somewhere to order suits and i founded it and when i say ever since i order 1 suit i never stop ordering because they suits come in fast and the quality is amazing. 5 Star.
Serkan Kozlu - 23-07-2020
bugün iki takım eline ulaştı ürünün kalitesi cok güzel indirimler ve kuponlarla cok uyguna geldi teşekkürler wessi
Serkan Kozlu - 23-07-2020
Ürün kalitesi ve modelleriniz çok şık. Her zaman rastladığımız modellerden sıkılmıştık. farklı renk ve desenler sunduğunuz için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.
burak yöndem - 20-07-2020
Bu mağazadan ilk defa alışveril yaptım bi takım elbise siparişi verdim ve 3gün sonra aynısı geldi ütülü şekilde kutunun içinde bu wessi mağazasına verdim para sonuna kadar helali hoş olsun gerçekten çok memnun kaldım herkeze bu wessi mağazasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim müşeri ilgi alaka süper çok başarılı bir mağaza wessi....
resul kızıl - 07-07-2020
Yıllardır muadil denilen markalardan alışveriş yaptım. Wessi ile geç tanıştığım için üzüldüm. Tasarım, fiyatlar, kalite muazzam, hele ki bir paketleme/ürünü gönderme şekli var ki dillere destan. İlk defa insana bu kadar değer veren bir firma ile karşılaştım. Müşteri hizmetleri dakik anında akşam 21:30 da dahi dönüş yapıp sorunu çözdü. Bir firmanın/markanın hiç mi bir kusuru olmaz? Yok işte. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Artık başka markaya bakmam bile, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Kemal Gören - 18-05-2020
Gönderi, müşteri ilişkileri ve ürün kalitesi tahminimin çok çok üstünde çıktı. Hakkınızı helal edin, çok teşekkür ederim. Beyaz ceketli takım elbise, 4 gömlek ve 4 pantolon aldım, bundan sonra alışveriş yapacağım zaman bedenlerini ve kumaşlarını çok beğendiğim için macera aramadan sizden almak isterim, fiyatlarda gayet uygun bu hizmete, ürünlere göre. Saygılar, iyi çalışmalar...
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.