Şıklığın Zirvesinde Olmak İsteyenler İçin Kruvaze Takım Elbiseler | Wessi

10 Ocak 2019
Şıklığın Zirvesinde Olmak İsteyenler İçin Kruvaze Takım Elbiseler | Wessi

 Takım elbise, şık görünmek ve bakışları üzerinde toplamak isteyen her erkeğin vazgeçilmezidir. Vücut tipine uygun olarak kesimi yapılmış bir takım elbise her erkeğin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmaktadır. Çoğu erkeğin özel günlerinde tercih ettiği ve bir kurtarıcı olarak gördüğü takım elbiseler, gündelik hayatta da kullanılabilecek oldukça şık ve rahat modelleri de barındırmaktadır. Peki, bir takım elbisenin olmazsa olmazı nedir? Elbette ceket, takım elbisenin en büyük tamamlayıcısıdır. Dört düğmeli standart ceketler çokça tercih edildiğini gördüğümüz modeller olmasına karşın "kruvaze" ceketler sizi şıklığın zirvesine taşımayı garanti etmektedir.

 Kruvaze Takım Elbise Nedir?

 kruvaze takım elbise modellerini diğer modellerden ayıran özellik cekettir. Standart ceketler dört düğmeli olmakta ve hepimizin bildiği üzere düğmeler iliklendiği zaman ceketin iki yanı ortada buluşmaktadır. Kruvaze ceket modellerinde ise ceketin sol yanı, sağ yanının üzerini örtecek şekilde geniştir. Bu ceket modellerinin klasik olanlarında altı düğme bulunur. Ancak sonradan daha modern bir görüntü verilerek dört düğmeli olanları da üretilmeye başlanmıştır. Bir modeli giymek yanlış yahut diğerini giymek doğru olacak diye bir anlayış söz konusu değildir. Fakat Altı düğmeli klasik kruvaze ceket modellerinin daha şık olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

 Kruvaze Ceket Modellerinde Hangi Düğmeler İliklenmelidir?

 Standart ceket modellerinde durum bellidir. Ceketin düğmeleri ayaktayken iliklenir fakat otururken açılır. Eğer ceket tek düğmeli ise muhakkak iliklenmesi gerekmektedir. İki düğmeli ceketlerde üstteki düğme iliklenirken alt taraftaki iliklenmeyecek, üç düğmeli olanlarda ise üstteki düğme ceketi giyen kişinin isteğine göre iliklenirken orta düğme mutlaka iliklenecek, alttaki düğme ise asla iliklenmeyecektir. Kruvaze takım elbise modellerinde ise iliklenmiş ceket diye bir tanım söz konusu değildir. Çünkü kruvaze ceket modelleri mutlaka iliklenmiş halde giyilmelidir. Otururken de düğmelerin açılması söz konusu değildir. Ceketin sol yanı sağ yanından geniş olduğu için düğmeler açıldığında orantısız bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Altı düğmeli kruvaze ceket modellerinde en üsteki düğmeleri iliklemek sizin kişisel beğenilerinize kalmıştır. Dört düğmeli olanlarda ise üst düğmeleri ilikler iken alt düğmeleri açık bırakabilirsiniz. Fakat hangi ilikleme şeklini tercih ederseniz edin kruvaze ceketlerin şıklığı her daim kendini gösterecektir.

 Kruvaze Takım Elbise Modelleri Nereden Satın Alınabilir? 

 Kruvaze takım elbise modellerinde en şık ve en iddialı modeller Wessi mağazalarından temin edilebilmektedir. Hem klasik hem de sportif tipte kruvaze takım elbise modelleri ile her türden kişisel beğeniye cevap veren Wessi modelleri takım elbise arayan erkeklerin vazgeçilmez adresidir. Kendisine ait web adresinden de modelleri inceleyebileceğiniz kruvaze takım elbiseler, hem sadeliğin şık görüntüsüne inananları hem de desenli modellerin ayrıcalıklı havasını taşımak isteyen erkekleri Wessi mağazalarında beklemektedirler.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.