Şık Görünüm İçin Spor Takım Elbise Modelleri | Wessi

03 Nisan 2019
Şık Görünüm İçin Spor Takım Elbise Modelleri | Wessi

Erkek giyim ürünleri arasında hem şık hem de modern görünüm veren parçaların başında gelen takım elbiseler, her dönem büyük ilgi görmektedir. Birbirinden farklı modelleri ile farklı tarzlara hitap eden takım elbiselerde klasik ve spor modeller öne çıkmaktadır.

 

 Klasikten vazgeçemeyenlerin yanında aktif yaşamı benimseyenler için spor takım elbise modelleri erkek giyimin en çok tercih edilenlerinden olmayı başarmıştır. Özellikle dar kesimi ile fit duruş sergilemeye yardımcı olan spor takım elbiseler hem gençler hem de genç tarzı benimseyenler için en uygun seçenek olarak dikkat çekmektedir.

 

 Uygun kombin yapıldığı taktirde kusursuz görünüm sağlayan spor modeller ile şıklığa ulaşmak oldukça kolaydır.

 

 Spor Takım Elbiseler ile Şık Kombinler

 

 Şık ve rahat kombin yapma imkanı sunan spor takım elbiseler, erkek giyiminin vazgeçilmezleri arasındadır. Slim fit tabir edilen kesimi ile vücuda kalıp gibi oturan spor modeller, modern, şehirli erkek görünümü sağlamaktadır. Çoğunlukla düz renklerden oluşan spor takımlar, kimi zaman ekose modelleri ile de göz alıcı şıklık sağlayabilmektedir.

 

 Düz beyaz ya da mavi gömlekler ile kullanılması halinde hiç risk almadan doğru görünüm sağlanmaktadır. Bunun yanında desenli gömlekler ile kravatsız kullanım da oldukça yaygındır. Gömleğin tek düğmesi açık olan bu kombinde daha rahat, uğraşsız ulaşılmış şıklık görünümü vermek mümkün olmaktadır. Cool tarzı benimseyenlerin kombin tercihlerinde sıklıkla rastlanmaktadır.

 

 Yelekli spor takımlar ise mükemmeliyetçi izlenimi yaratması açısından çoğunlukla ciddi ortamlarda tercih edilmektedir. Renk seçimi de kişinin tarzı ve ten rengine göre seçilerek farklı kombinler yapmasına imkan tanımaktadır.

 

 Spor Takım Elbiselerde Aksesuar Detayları

 

 Kusursuz spor takım elbise şıklığına ve tarzına ulaşmak için aksesuar seçimi de bir hayli özenle yapılmaktadır. Kemer, kravat ve mendil elbiseyi tamamlayan en önemli aksesuarlar olarak dikkat çekmektedir. Tonsürton seçimler yapılabileceği gibi zıt renklerin uyumundan da aksesuar seçimlerinde faydalanmak mümkün olmaktadır.

 

 Söz gelimi lacivert takım elbise ile taba ya da kahve kemer kullanmak kıyafetin havasını farklı bir noktaya taşımaktadır. Kravatlarda da parlak renkler ve desenler kıyafeti daha dikkat çekici kılmaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.