Sezon Trendi 'Kruvaze'

05 Aralık 2017
Sezon Trendi 'Kruvaze'

Şimdi size bir sır veriyoruz, öyle bir şey düşününki sizi her ortamda şıklaştıracak ve her türlü kombinasyonunuza uyacak bir parça. Tam siz hayalini kurmaya başlamışken fazla derinlere dalmadan sizi elinizden tutup çıkaran kruvaze ceketler her daim ve her sezonda hit parçalar olarak hayatımıza dahil olup dolabımızda yer alıyor.
Bu güzel sırrı size verdikten sonra hitliğini neden koruduğuna dair açıklamamıza geçelim, öncelikle göğüs altından çift taraftan verev inen kruvaze kesim ceketler düğmelendiği noktadan bedene oturduğu için her daim slim fit bir görünüme etki oluşturur ve fit durmanızı sağlar. Bunun yanı sıra kalıp ve boy oranı ile vücudunuza yakışacak bir parça olup tüm tarz ve stillere uygunluk taşıyabilmektedir. Şöyle ki klasik pantlon ve gömlek veya balıkçı yaka kazaklar ile şık bir ortamda size eşlik ederken aynı ürün jean ve salaş bir t-shirt ile hafta sonu şıklığınıza eşlik edebilmektedir. Dolası ile seçimlerinizi yönlendirmeyi becerebilen nadir parçalar olarak size trend olma serüveninde eşlik edebilmektedir.
Gelelim bu sezonda da trend olma yetisine nasıl sahip olduğuna, görsel olarak yıllardan beridir hayatımızda olan bu parçalar herşeyin olduğu gibi kendi tarihlerine sahip olup değişen koşullara ayak uyduran her sektör gibi kendilerini revize etmekte her sezon yeni halleri ile dolabımızda yerlerini almaktadırlar. Hatta nadir trend olma özelliğini yitirmeyen parçalar arasındadırlar.
Üretim şekillerini incelediğimizde ise kruvaze kesime en çok yakışacak kumaşlar genelde kaşeler olmakta fakat günümüzde her çeşit kumaştan üretimleri sağlanmaktadır. Dört veya altı düğmeli modelleri ile de üretimden çıkan kruvazeler siz şık beylerin tercihleri arasında yerlerini almaktadırlar.
Tüm bu detayların ışığında size göstermeye çalıştığımız kruvaze etkilerini sizde bu sezon yapmış olduğunuz seçimler ile dolabınıza ekleyebilir ve günlük kombinasyonlarınızda kullanarak farklı bir duruş elde edebilirsiniz. Biz de bu süreçte sizin için yeni ilham kaynakları bularak hayatınıza etkili sunumlar yapmaya devam edeceğiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.