Şehirli Erkeğin Gücü

04 Aralık 2017
 Şehirli Erkeğin Gücü

Güç, her erkeğin elde etmek istediği noktalardan biri olarak hayatımıza eklenirken, elde edilmesi durumunda kelimenin tam anlamıyla etki etmesi için gerekli parçaların bir araya gelmesi gerekmektedir. Bu bağlam da WSS WESSI 'Güç' vurgusunu şehirli erkeğin stil ve tarzına yansıtmaktadır.
Takım elbisenin erkeğin hayatında önemli konumu yadsınamaz şekilde gücünü göstermektedir. Bahsettiğimiz gücü WESSI stil önerisi olarak doğru parçalarla uygulanan kombinlerle yansıtabileceğinizi düşünüyor. Azim,başarı ve hakimiyet üçlemesinden yola çıkarak; bunların dolaylı sebeplerinden biri olarak da giyinilen kıyafetin gücü olduğu gerçeği stil analizcileri tarafından da vurgulanmaktadır. Stil sahibi erkeklerin yön verme isteği kullandığı parçalara da yansımaktadır.
'Şehirli Erkeğin Gücü' konsepti ile sunduğumuz öneriler yelekli takım elbiselerin ağırlığını sezonda göstermektedir. Size uygun renklerle birlikte kombinlenmiş, ufak detayları içeren (kravat, flar, çanta, saat vb.) görsellerimiz, ilham kaynağı olmayı hedeflediğimiz üç farklı öneriyle sunulmaktadır.


Hakimiyet sürdürmek güçlü görünmekten ileri geliyorsa güçlü görünmenizin sırrı da WSS WESSI'den sizlere geliyor...

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.