Şehir Sensin

05 Aralık 2017
Şehir Sensin

Günlük yaşamın getirilerinden şehir hayatının yaşanırlılığı ve giyim dünyasının bu süreçte imtihanı her gün gelişmekte ve değişmektedir. Tüm sürece bakıldığında eskiden günümüze bir çok etkenle hayatımıza entegre olmuş giyim-kuşam, günümüz koşullarında daha çok yaşanırlılığa entegre olmuş halde, bu yüzden giyim sektöründe gelecek üzerine kurulu düzende üretim anlayışı yaşanırlılık esaslı olunca tüm şehir senin seçiminle var olmaktadır.
Konu kişi, seçimler ve şehir olunca bu doğrultuda etkilenen üreticilerin de koleksiyon ve temaları bu yönde olmaktadır. Özellikle tatil sezonunu kapatıp sonbahar mevsiminden nasiplenmeye başladığımız dönemde yeni sezon ürünlerin erkek giyim tarafı üretimde daha çok kişinin günlük kullanım koşulları doğrultusunda hazırlıklarını tamamlamış ve sunumu yapmaktadır. Sezonda daha çok rahatlık ve kullanım ön planda olduğundan kesimler ve tasarımlar da şehre hüküm veren sizlerin belirleyici özelliklerinden etkilenmiştir.
Ekose desenin ve slim-fit kesimlerin hâkim olduğu takım elbise kulvarında desenli kumaşları da sezonda görmekteyiz. Özellikle kullanım açısından rahatlık anlayışı ile üretilmiş ürünler farklı kombinlenebilirlik özelliği ile satışa sunulmaktadır. Üç parçadan oluşan yelekli takım elbiseler her zaman ki gibi ön sıralarda yerini alırken kruvaze model takım elbiselerinde şık çizgilerle buluştuğu sezon siz şık beylerin kullanımı ve kombinlemesi ile karakter kazanmaktadır.
Şehre hareket katan moda severlerin yorumları ile buluşacak sezonda detayların hâkim olduğu ince ayrıntılarla şıklığı rahatlıkla buluşturan koleksiyonlar şehir sensin vurgusu yapmaktadır. Giyimin mekân olarak tüm aşamalarına uyacak ürünlerin farklı yorumları ile her koşulda kullanabileceği koleksiyon ivme kazanmış bireysellik algısına atıfta bulunmakta, eşsiz parçaların kişi ile buluşmasında farklı izler taşımaktadır.
Tüm bu bilgiler ışığında varoluş sebebi insan ihtiyaçlarına ve kurulu düzene hizmet eden firmalar şehre dönüş vurgusu yapa dursun bizde WSS WESSI ailesi olarak siz şehirden hiç uzaklaşmamış beylerin aslında şehrin siz olduğuna vurgu yapmaktayız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.