Rahat kesim erkek pantolon

10 Mayıs 2021
Rahat kesim erkek pantolon

 

Doğru beden ölçüsü ve kullanım alanı ile uyumlu renk tonlarının seçimleri ile her kullanım alanının en gözde kombinlerine sahip olabilirsiniz. Slim fit kalıplar son dönemlerin en gözde konseptleri arasında yer alıyor. Ancak rahat kesim erkek pantolon modelleri ile daha klasik konseptlerde beylerin vazgeçilmezleri arasında her sezon vitrinlerdeki yerini koruyor. Pantolon seçimlerinde her kullanım alanı için çok fazla alternatif bulunur. Rahat kesim modellerde kot, kumaş, keten gibi pek çok kullanıma özel tasarımlar bulabilirsiniz. Her kullanım alanında tercih edebilir, kendi tarzınız ile şık bir bütünlük içerisinde bu modelleri kullanabilirsiniz. Casual, ofis, günlük, özel günlerde kullanabileceğiniz konseptlerde bu tarz kombinlere yer verebilirsiniz.

 

Kot Pantolonlarda Rahat Kesimler

 

Rahat kesim modellerde belden paçasına kadar standart bir kalıp söz konusudur. Özellikle iş konseptlerinde tercih edilen bu kesimler düz kalıplar olarak uygun beden ölçülerindeki bireyler için oldukça uyumlu olacaktır. Kot pantolonlarda farklı renk tonları öne çıksa da siyah ve lacivert modeller beylerin dolaplarında olan en standart giyim ürünleridir. Bu modeller spor ya da günlük klasik tarz ayakkabılar ile tamamlanabilir. SLim fit modellere göre daha geniş olan bu kalıplar her alanda kullanılabilir. Kot kumaş seçenekleri ile de rahat kesim erkek pantolon modelleri casual ya da iş konseptlerinde şıklık sunabilir.

 

Kumaş Pantolonlarda Rahat Kesimler

 

İş kombinlerinin en vazgeçilmezleri arasında yer alan rahat kesim kumaş pantolonlar gömlek uyumları ile tamamlanabilir. Özellikle resmi kurumlarda çalışanlar için bu tarz kesimler öne çıkıyor. Özel davetlerde de kullanılabilecek bu pantolonlar uyumlu ceketler ya da sadece gömlek tercihleri ile casual tarzlarını için de tercih edilebilir. Beden ölçüsüne göre tercih edilen bu modellerin tasarımlarında çift pile kullanılıyor. Bu şekilde daha resmi ve cool bir hava elde edilebiliyor. Model olarak klasik bir tarz sunsa da ayakkabı seçimleriniz ile tarzınıza modern bir katkı sağlayabilirsiniz.

 

Rahat Kesim Pantolonlarda Renk Seçimi

 

Beylerin pantolon seçimlerinde renk olarak füme, gri, lacivert ve siyah renk tonları başta gelir. Özellikle rahat kesim erkek pantolon modellerinde haki ve kahve tonları da tercih edilebilir. Klasik model pantolonlar genellikle gömlekler ile kombine edilebiliyor. Gömlekler üzerinde yeleklere de yer verilebilir. İş konseptleri dışında özel davetlerde tercih edilebilecek kombinlerde de bu tarz pantolonlara yer verilebilir. Gri ofis tarzları için en çok kullanılan pantolon rengidir. Özellikle siyah ya da lacivert gömlekler ile aradığınız cool imajı elde etmek çok kolay olacaktır. Krem pantolonlar da siyah gömlekler ile kombine edilebilir. Siyah ayakkabı ve kemer ile aradığınız kurumsal imajı elde edebilirsiniz. Farklı kullanım alanları ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz rahat kesim pantolonlar için standart kalıplara göz atmalı ve seçimler yaparken beden ölçülerinize dikkat etmelisiniz. Doğru uyumlar için beden ile uyumlu olan kalıpların kullanılması çok önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.