Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Prestijli Gömlekler
16.11.2018

Prestijli Gömlekler

Unutulmaz Günler Unutulmaz Kıyafetler

Hayatta bazı şeyleri bir kere yaşarız. Bu gibi zamanlarda giyeceğimiz kıyafetlerin de özel olmasını isteriz. Beylerin hayat yolundaki önemli başlangıçlarından olan düğünleri için tasarlanan damatlık gömlek modelleri de bu kategorideki yerini almaktadır. Damatlık tarzı gömleklere baktığımızda çeşitliliğin oldukça fazla olduğunu görürüz. Model çeşitliliğini artıran bir diğer unsur ise renkler ve takım elbiseler arasındaki kombinasyonu sağlayan uyumdur. 

Gömlek Modellerindeki Çeşitlilik

Gömlek modelleri kendi arasında; hakim yaka, beyaz yaka, yaka gömlek, dar kesim, pamuk, saten, pamuk saten, smokin gömlek, klasik gömlek gibi isimler alarak ayrılırlar. Diğer taraftan açık ve koyu tonların seçimi ise elbisenizin renkleri ile doğru orantılıdır. Damatlık gömlek seçimini, damatlığın kendisi, ayakkabı, aksesuar ve takım elbisenizin tarzı belirlemektedir. Burada özen göstermeniz gereken en önemli husus renklerin birbirini boğmamasıdır. Ayrıca ayrıntıların birbirini kapatmadan örtüşmesi de gömleğin kalitesini öne çıkaran önemli bir özelliktir. Gömlek seçimi takım seçimine göre hem daha rahat, hem de kullanılış bakımından daha elverişlidir. Bu nedenle içinde rahat hareket edeceğiniz gömlekleri seçmeli, hareketlerinizi engelleyecek aşırı dar ve ya bol gömlek seçimlerinden uzak durmalısınız. Gömleklerin kumaş yapısı da en az beden yapısı kadar önemlidir. Damat adayı olarak tempolu bir gün geçireceğiniz için nefes alabilen, üste yapışarak sizi rahatsız etmeyen türden kumaş seçimi ile kendinizi daha esnek hissedersiniz.Tüm organizasyonlarda olduğu gibi, damatlık gömlek seçiminde de önceden prova yapmak ve bu doğrultuda seçim yapmak son derece avantajlıdır. Böylece dar zaman aralığına takılı kalarak, rahatsız ve bütçenizi gereksiz yere sarsacak gömlek alışverişlerinden de korunmuş olursunuz.

Online Gömlek Satışı ve Hizmetlerimiz

Bir mağaza rahatlığında damatlık kombinasyonunuzu tamamlayarak, zamandan ve karmaşıklıktan uzak bir alışveriş için sitemizi tercih etmeniz halinde son derece avantajlı çıkarsınız. Damat beylere özel düğün indirimleri, hediyeler, kampanyalar, ücretsiz, hızlı ve güvenli teslimat gibi tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için de web sitemize dakikalar içinde üye olabilirsiniz. Memnun kalmadığınız ürünleri kolayca kargoya vererek ücretsiz değişim ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Bize yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz iletişim hizmetimiz sayesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.