Parlement Mavisi Takım Elbise Yelekli | Wessi

05 Temmuz 2019
Parlement Mavisi Takım Elbise Yelekli | Wessi

Daha saygın ve olgun bir görüntü ortaya çıkaran parlement mavisi takım elbise yelekli, erkeklerin ortak çizgisini yansıtmaktadır. Özellikle son dönemlerde bu renk değişik takım elbiselerde daha çok tercih ediliyor. Görsel açıdan her türlü konsepte uygun olarak farklı yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda değişik gömlek modelleri ve renkleri ile farklı aksesuarlar üzerinde kombin yaratma şansı tanımaktadır.

 

 Bu kombinler arasında parlement mavisi modeller bir adım öne çıkıyor. Daha fit bir görünüm imkanı sağlayan yedek yelekli takım elbise çeşitleri, farklı kombin seçenek imkanı da vermektedir. Bu yüzden özel davet ve organizasyonları yanı sıra, iş toplantıları veya iş görüşmesi gibi birçok yerde karizmatik bir etki sunmaktadır.

 

 Yelek Modelli Parlament Mavisi Takım Kıyatler 

 

 Mavinin her türlü tonu günümüzde takım kıyafetlerinden öne çıkmaktadır. Erkeklerin ortak beğendiği renk olarak parlement, daha göze hoş gelen ve ferahlatıcı bir etki de yaratıyor. Böylece kapalı veya açık mekanlarda yapılacak farklı davetler için şık bir görüntü ortaya çıkabilmektedir. Tabii burada takım elbisenin malzeme yapısı büyük öneme sahiptir. Görsel açıdan daha zengin ve havalı bir görüntü oluşturması için, yelekli takım elbise parlement renk üzerinden, kumaş konusunda mutlaka kaliteli olması gerekir. Mekanda daha parlak ve can alıcı bir görünüm yakalamak adına, mutlaka kaliteli takım elbise kullanmaya özen gösterilmelidir.

 

 Özel Tasarım İle Üretimleri

 

 Farklı modelleri ile gerçekleştirilen parlement renk takım elbiseler, günümüzde yelek modelleri harika bir görüntü sunmaktadır. Dikey düğme modelleri ile karşılıklı çift düğme seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Daha fit bir görünüm sağlayan ve omuzların geniş görünmesine olanak tanıyan yelek çeşitleri, takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuar parçaları haline geldi.

 

 Hem davet ve organizasyonları için hem de damatlık konusunda ön plana çıkıyor. Üstelik kravatlar ile beraber papyon seçenekleri eşliğinde her daim güzel bir uyum sağlanmaktadır. Bu konuda geniş bir çeşitlilik arasından tercih yapabilir; tarzınıza uygun olan ve gitmek istediğiniz yere konseptine göre farklı modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 Kişisel Tarzınıza Uygun Modellerde

 

 Göze oldukça hoş bir görüne parlement rengi, son dönemlerde takım elbiselerin vazgeçilmezi haline geldi. Buna bir de değişik desenler ve model yapısı altında yelekler eklendiğinde, çok daha özel bir görüntü yakalanmaktadır. Bu konuda dilediğiniz model yapısı altında seçim yok gerçekleştirebilirsiniz.

 - Slim fit modeller

 - Spor takım elbiseler

 - İtalyan kesim takım elbiseler

 - Kruvaze modelleri

 - Çizgili takım çeşitleri

 - Farklı seçeneklerle tek renk üzerinden modeller

 

 Her biri ortak şekilde yelekli olarak seçim imkanı sunuyor. Böylece kendi tarzınızı oluşturabilir ve zevkinize uygun harika tasarımlar arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca takım elbise seçimi yaparken vücut tipi çok önemlidir. Bu yüzden yeni sezon itibariyle geniş model yelpazesi altında farklı renkler ile beden ve boy üzerinden rahatlıkla seçim gerçekleştirmeniz mümkün.

 

 Uygun Fiyatlarla  

 Moda dünyası içerisinde takım elbiseler konusunda oldukça geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Tek renk üzerinden elde edilecek seçeneklerinin yanı sıra, değişik renklerle kombin yaratmış harika modeller de bulunmaktadır. Ancak özellikle ağırlıklı olarak parlement rengin bulunduğu takım elbise çeşitleri büyük beğeni topluyor.

 

 Bunun temelinde daha genç ve dinamik bir görünüm sağlaması da yatmaktadır. Parlement rengin getirdiği tasarım yelekli modellerle birleşince çok daha sportif ve zarif bir görünüm elde edebilmektedir. Bu konuda çok uygun fiyatlarla hemen kategori üzerinden dilediğiniz yelekli takım elbiseyi, parlement rengi ile sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.