Parlement Mavisi Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

07 Nisan 2020
Parlement Mavisi Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Takım elbise kombinlerinde iddiasını konuşturmak isteyen beyleri düşünerek, dikkat çekici bir rengi ele almaya karar verdim. Bugün, parlement mavisi takım elbise kombinlerinden bahsedeceğim.

Sİyah, lacivert, gri, kahverengi gibi klasik takım elbise renklerini günlük hayatta oldukça sık görüyoruz. Bu renklerin farklı tonlarından onlarcası bir gün içerisinde karşımıza çıkar. Yazın biraz daha çeşitlenen renkler, desenlerle sağlanan hareketler de her erkeğin stilinde yer vereceği bir durum değil malesef. Dinamik bir erkek stili için biraz cesaretini konuşturmaya karar veren beyler, hem günlük stilde hem şık kombinlerinde farklılıklara başvurabilirler. Mesela kreatif sportif kombinler ya da iddialı bir renkte takım elbise ile imza bir stil oluşturabilirsin. Bugün, takım elbise kombiniyle dikkat çekmek isteyen beylere özel can alıcı bir renkten bahsedeceğim. Parlement mavisi takım elbise stilinin ipuçlarına ve kombin önerilerine birlikte göz atalım.

Parlement Mavisi Takım Elbise Modelleri

İster günlük istersen de davet kombinlerinde bu renge yer ver; her şekilde en çok konuşan isim sen olacaksın. Şimdi, parlement mavisi takım elbise modelleri ile stil önerilerine bakalım...

İlk olarak günlük hayatta sıklıkla tercih edebileceğin bir modeli inceleyelim. Parlement mavisi slim fit bir takım elbise giyinerek, işe ya da ciddi ortamlara gidebilirsin. Fit vücudunu ön plana çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmez kesimi olan slim fit, bedenine oturacağız için kilo problemi yaşıyorsan pek de senlik bir model olmaz. Parlement mavisi takım elbisen, slim fit kesimde sana yakışıyorsa satın almakta bir an bile düşünme. Rengi zaten ilgiyi üzerine çekeceği için gömlekte beyaz, kravatta ise takım elbisenin aynı rengini tercih edebilirsin.

Parlement mavisi takım elbiselerin modeli ne olursa olsun kombin edilebileceği renkler ise bellidir. Renk tek başına başrol olduğu için çok fazla karıştırmamak adına, parlement rengini tamamlayacak dingin ve net renklere ihtiyacın var. Gömlekte beyaz, siyah ya da açık mavi kullanabilirsin. Ayakkabı, kemer ve kravat tercihlerinde ise kahverengi çok güzel durur. Bununla birlikte laciverte, siyaha ve iddianı daha da artırmak istersen bordoya yer verebilirsin.

Parlement mavisi takım elbise modelleri arasında parlak kumaşlardan yapılmış tasarımların yanı sıra elbette daha rahat kalıp olarak adlandırdığımız regular fit takımlar da bulunuyor. Göbek problemi yaşayan kişiler bu kalıplardan takım giyinebilirler. Bunların dışında kalan ve takım elbise modelleri arasında oldukça şık bir stil sunan yelekli takımlar da parlemen mavisi renginde tercih edilebilir.

Parlement Mavisi Takım Elbise ile Gece Şıklığı

Renk çekici olunca, takım elbise gibi klasik ve şık bir parçada kullandıldığı zaman eşsiz bir stile bürünüyor. Parlement mavisi takım elbiseler, en özel gecelere, davetlere hatta düğünlere bile çok yakışır. Damatların da sıklıkla şans verdiği bu renkte, damatlık ve smokin modelleri bulabilirsin. Özellikle siyah smokin pantolonu üzerine parlement mavisi ceketle harika bir damat olabilirsin. Yine damatlık olarak ya da balo gibi ağır kıyafetleri kaldırabilecek ortamlarda parlement mavisi takım elbiselerin kadife kumaşlardan yapılmış modellerini seçebilirsin. Tüm ilgiyi üzerine çekmenin en garanti yolu, bu tarz bir takım elbise giyinmen olabilir. Önemli olan kadife kumaşı kaldırabilecek bir havada bu tercihi yapmış olman.

Bu yazımda parlement mavisi takım elbisele modellerinin nasıl kombin edilebileceğinden, bu renkte yer alan takım elbise modellerinden, kimlerin nasıl tasarımlara yönelmesi gerektiğinden ve parlement mavisini hangi renklerle kombin etmen gerektiğinden bahsettik.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.