Parlament Mavisi Damatlık | Wessi

03 Eylül 2019
Parlament Mavisi Damatlık | Wessi

Son dönemlerde damatlık modelleri adeta evrim geçirdi. Bu evrim damatlık çeşitlerinde hem renk ve tasarım olarak hem de farklı kombinler eşliğinde değişik renk kreasyonu tercihi olarak öne çıkıyor. Zira özellikle yelekli tasarım üzerinden ve papyon şıklığı ile öne çıkan smokin çeşitleri büyük beğeni toplamaktadır. Hem açık hem de kapalı mekanlarda tercih imkanı tanıyan birbirinden şık damatlıklar sunuluyor. Özellikle daha zarif ve göze hitap eden parlament mavisi damatlık modelleri yeni sezonun popüler tasarımları arasında yer almaktadır. Değişik takım elbise modelleri içerisinden tercih yaparken, erkekler özellikle parlament renge ilgi göstermektedir.

 

 Parlament Mavisi Şık SmokinleQr

 

 Damat adayları günümüzde artık daha çok smokin seçeneklerini ön plana çıkarıyor. Papyon ile beraber kullanılan bu damatlık çeşitleri hem daha genç bir görünüm sunmakta hem de daha dikkat çekici bir şıklık yaratmaktadır. Bu konuda gelin adayları da damat adaylarının tercihinin smokin olmasından yana. Tabii burada model kadar rengin önemi çok büyük. D eğişik aksesuar ve desen tasarımlarıyla uyum sağlayacak renkler değerlendirilmelidir.

 

 Açık ve kapalı mekanlar için gözü fazla yormayan ve zarif bir görüntü ortaya çıkaran parlament renk, damatlık çeşitlerinde bir adım öne çıkıyor. Ayrıca erkeklerin her türlü ten rengine rahatlıkla uyum sağlayan parlament rengini, mavinin biraz daha açık ve göz alıcı tonu olarak da söylemek mümkün.

 Değişik Modeller Üzerinden

 

 Her zevke hitap eden geniş bir ürün yelpazesi altında parlament mavisi damatlık arasından tercih yapmak mümkün. Özellikle moda uzmanları son dönemlerde popüler olması nedeniyle, damatlıklar tasarımlarını daha geniş bir ürün yelpazesi ile yaratmış durumda.

 - Yelekli Modeller

 - Smokin Çeşitleri

 - Slim Fit Modeller

-Çıkma Yaka Modeller

-Saten Yaka Modeller

 - Parlament rengi ağırlıklı olmak üzere farklı kombinler yaratmış damatlık çeşitleri

 Bu seçenekler arasından tercih yaparak her damat adayı kendi tarzını ve yaşam stilini düğün günü ortaya çıkarabilir. Böylece en az gelin adayı kadar dikkat çekici ve gösterişli bir etki yatacak damatlık modeliyle hoş bir görünüm yakalanabilir. Gelin adayının yanına daha fazla yakışabilir ve düğününüzün çok daha keyifli şekilde geçmesine olanak tanıyabilirsiniz.

 

 Farklı Çeşitler ile Kombin Yaratmak

 

 Damatlık modelleri günümüzde iki farklı seçenek üzerinden kombin imkanı tanımaktadır. Bunlardan biri renk kreasyonu diğeri ise yelekli seçenekleridir. Öncelik olarak renklerden başlamak gerekirse ağırlığı parlament rengine verilen seçenekler, damatlığın farklı giyim parçalarının değişik renklerde hazırlanmasıyla özel bir kombin imkanı tanımaktadır.

 

 Özellikle damatlık söz konusu olduğunda ceket, gömlek ve pantolon ile yelek çeşitleri ayrı ayrı renkler üzerinden değerlendirilebilmektedir. Böylece tam bir kombin yaratılabilir ve harika bir görüntü oluşturabilir. Ayrıca ceket ve yelek, ceket ile pantolonların aynı renk üzerinden hazırlandığı birçok değişik kombinasyon oluşturma şansı da elde edilebilmektedir. Daha gösterişli ve havalı bir etki yaratabilmek adına parlament mavisi renk üzerinden birbirinden şık tasarımlarıyla damatlıklar arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 Her Zevke Hitap Eden Şık Modeller

 

 Değişik kombin imkanı tanıyan ve görsel olarak daha parlak bir etki yaratan damatlık çeşitleri, parlament mavisi üzerinden son dönemlerin popüler tasarımlar arasına girdi. Siz de düğününüze daha şık bir görünüm yakalamak ve gösterişli bir etki oluşturmak istiyorsanız, parlement mavisi eşliğinde çeşitleri tercih edebilirsiniz. Kategori bünyesinde dilediğiniz model yapısı altında harika seçenekler sizleri bekliyor. Çok uygun fiyatlar ile Wessi güvencesi altında kaliteli parlament mavisi damatlık çeşitleri arasında yaptığınız tercihle, çok özel düğün gününüzü ölümsüz hale çevirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.