Erkek Parlak Takım Elbise Modelleri

Özel ve resmi davetlerin aranan kıyafeti olan takım elbiseler, farklı çeşitleri ile çok yönlü kullanım imkanı sağlarlar. Parlak takım elbise modelleri de bunlardan bir tanesidir. Bu modeller, kumaşlarının parlak olması sebebi ile şık ortamlarda giyilebilecek yapıda bulunmaktadırlar.

Erkek Parlak Takım Elbise Çeşitleri 

 Parlak takım elbise adı altında, kategorilere ayırabileceğimiz birden çok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitleri, şöyle sıralamak mümkündür: Yelekli takım elbiseler; gömlek, pantolon ve cekete ek olarak iç yeleğin de bulunduğu çeşitlerdir. Takım elbiselerin içine giyilen ve aynı formda olan parlak yelekler, takım elbiselere değişik bir boyut kazandırırlar. Ceketinde yırtmaç adı verilen açıklığın bulunduğu yırtmaçlı takım elbise modelleri, sıradan ceket modellerinden farklılık göstererek, takım elbiselere değişik bir görünüm katmaktadırlar. Ayrıca yırtmaç detayı, rahat hareket etme imkanı da sağlamaktadır.

Tek ve çift düğmeli parlak takım elbise modelleri ise, bir diğer çeşitleri oluştururlar. Ceketinde bulunan tek düğmeler, bir hareketle açıp kapanabilirken; çift düğmeliler daha resmi görünüm oluştururlar. Klasik parlak takım elbise çeşitleri, standart ve aynı zamanda rahat kalıplara sahip modellerdir. Kullanımı, diğer takım elbiselere göre daha yaygındır. Her yaştan ve kesimden erkeğin giyebileceği yapıda bulunurlar. Slim fit parlak takım elbiseler, dar kalıplı şekilde oluşturulan modellerdir. Bu modeller, kalıp olarak hem son dönem trendleri arasında hem de fit görünüm ortaya çıkaran modeller arasında gelmektedir. Kruvaze parlak takım elbiseler ise, ceketinin değişik duran yapısı ile farklılık gösterirler. Düğmeleri, birbiri üzerinden geçirilerek iliklenen bu modeller, farklılık isteyenlerin tercihi olabilir. 

Ayakkabı Seçimi

Kumaşları ve görünümleri dolayısıyla hali hazırda hareketli olan parlak takım elbiselerin altına, mat ayakkabı seçimleri yapılarak dengeli bir kombin sağlanabilir. Ancak, rugan adı verilen ayakkabılar ile giyilerek de baştan aşağı parlak bir kombin oluşturmak mümkündür.

Aksesuar Seçimi

 Parlak takım elbiseler, aynı şekil parlak ayakkabıyı kaldırırlar; fakat aksesuar seçimleri bir o kadar sade olmalıdır. Çok gösterişli aksesuar kullanmak, kombinleri rüküşlüğe itmektedir. Bu nedenle, parlak olmayan kol düğmeleri veya kemer seçimleri yapmak yerinde bir kombin oluşturacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.