Pantolon'un Hükmü

04 Aralık 2017
Pantolon'un Hükmü


Geçmişten günümüze tüm giysilerin geliş hikâye ve amaçları vardır. Cinsiyet ayrımına kadar nitelik taşıyan ve ilkel çağdan bu yana izlerini sürdüren en önemli giysilerden biri de pantolonlardır.
Hükmü çok geçerli bir öğe, kıyafet parçalarından yola çıkacak olur isek onsuz hiçbir şeyin tam olamaması, kendi kategorisi kıyafet alanında da bayrağı öncü olarak taşımasına sebep olmuştur.
Şık beylerin hayatındaki yeri ise renk, model, kesim ve tasarım farklarıyla geçmişten izlerini alarak farklı şekilleriyle her zaman en önde gelen parçası olmuştur. Son zamanlarda kuvvetini kombinlendiği parçalardan alsa da tek başına her zaman geçerliliğini korumaktadır.
WSS WESSI ailesi olarak bu alana da en iyi şekilde renk katmaya çalışmaktayız. Size özel sunduğumuz düz, pamuklu, slim fit, ekose, çizgili, kaşe ve poliviskon kumaş yapılarına sahip çeşitli seçeneklerle şıklığınızı tamamlama yolunda size eşlik etmek için buradayız.
Son zamanların trendlerini ve moda algısıyla harmanlanan vizyonumuzla size sunduğumuz seçenek ve kombinlerle ilham kaynağı olmayı amaçlıyoruz. Görselliğin son zamanlarda popüler  oluşu bir çok kişiye adım atma getirisi vermiş öncülük ipini çeken siz beylerin bu yolda benimsediğiniz çizgiye uygun parçaları da biz sizin için üretmekteyiz.
Pantolon çeşit ve kesimlerinden yola çıkacak olur isek size sunacağımız stil önerileri eşliğinde ışık tutacak bir algı oluşturmayı amaçlayan WSS WESSI  kullanacağınız kombinlerde şunları tavsiye ediyor;
Öncelikle günlük şıklığınızda size en çok eşlik eden pantolonlardan biri olan Jean daha çok spor kombinlerde görülmesinin yanı sıra farkı seven beyler klasik şıklığı harmanlayarak güzel görseller oluşturabileceğinizi düşünmekteyiz.
Onun devamı olarak gelen farklı kumaşlardan üretilmiş klasik kesime yön veren pantolonların kombinlenmesi genellikle yine klasik gömlek ve ceket üçlemesindeyken son zamanlarda değişikliği seven özgür ruhlu beylerin bu tür çizgiyi spor şıklıkla bozdukları gözlenmektedir. Özellikle spor ayakkabı ve t-shirtler ile kombinlenmiş duble paça ve İtalyan kesim pantolonlar genel olarak genç jenerasyonun dikkatini çekmektedir.
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan ve yine hem spor hem şık yorumlanabilecek rahat hissetmeyi seven beylerin tercihi olarak gelen canvas çeşit pantolonlar da tüm kombinlerinizde rahatça kullanabilceğiniz parçalardır. Özellikle pamuklu ve keten gömleklerle bütünleşen mevsimin en kurtarıcı ürünü olarak orta yaş grubu için idealdir.
Tüm çeşitleriyle WSS WESSI ailesi, her an şıklığınız için sizinle…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.