Okula Dönüş

05 Aralık 2017
Okula Dönüş

Haftanın ilgi çeken konuları arasında tüm ailelerinde odak noktası olan okulların açılması eğitim hayatının moda algısını düşünmemize sebep olurken zamanın kullanılan okul üniformalarından yola çıkarak ve hayatın da bir eğitim süreci olduğunu algılayarak okula dönüş başlığı adı altında günlük moda eğilimini ve giyim sürecini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.
Üniforma olarak bakıldığında sabit bir duruşa sahip olsa da erkek moda alanına girdiğinde kolej konsepti başlığı altında takım elbiselerin uyarlanmış hallerini görmekteyiz. Kullanım şekillerine veya kombinleniş şekillerine göre tarz olarak algıları üzerine çekmeyi başaran konsept; günümüz kullanımına da uygundur. Özellikle kullanılan renk aralığı siyah, lacivert ve gri tonlarıdır. Bu konsepti dolabına katmak isteyen siz şık beylere birkaç öneri sunacağımız metnimizde kendi tarzınıza uyanı yorumlayabilirsiniz.
Bu tarza en yakın takım elbise çeşitlerimiz genelde yelekli takım elbiseler, kruvaze takım elbiseler ve çizgili takım elbiseler gösterile bilinir. Editörümüzün bu konuda ki seçiminde çizgili kruvaze ve yelekli takım elbisenin kazak ile yorumladığı tarz, ufak detayların buluşması ile sonuç vermektedir. Sizde benzer kombinleri uygularken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcuttur.
Okul anlayışı olan konseptte çok fazla renk seçeneğinin bulunmaması ve kullanacağınız kombin parçalarının da uygulanışı biraz kısıtlı olması sebebi ile uygularken daha tasarım parçalar seçebilirsiniz. Ayrıca kimlik katacağınız tarz asi, şık ve spor olarak da yoruma açıktır.
Detaylandıracağınız parçalar cep mendilleri saat ve bileklik, kravat, kemer ve ayakkabı olabilirken bazı durumlarda şapka kullanımı da tarzınıza eşlik edebilmektedir.
Ruhunuz ve tarzınız ile birleşecek parçaları bir araya getirdiğinizde sonuç olarak elde edeceğiniz görüntü dışarıya yansıttığınız enerji ile birleştiğinde tüm gözlerin üzerinizde olması kaçınılmaz olacaktır. Yapmanız gereken konsept bütününde size uygun parçaları bulup tarzınızı göstermek. Tüm çeşitliliği ile elinizin altındaki parçaları en güzel şekilde kombinlemek artık elinizde…
Şimdi içindeki kolejliyi çıkarma zamanı!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.