Neden Siyah Kumaş Pantolon Tercih Etmeliyiz?

13 Temmuz 2020
Neden Siyah Kumaş Pantolon Tercih Etmeliyiz?

Siyah dendiğinde erkekler için akan sular durmaktadır. Çünkü erkekler siyah rengi kıyafetlerinde çok fazla tercih ederler. Özellikle klasik giyim seven erkekler ile iş hayatındaki erkekler siyah renk pantolonları çok fazla kullanmaktadır. Bu nedenle erkekler için siyah renk pantolonlar dolabın en önemli demirbaşlarından birisidir. Erkekler için siyah renk pantolonlar özellikle kombinlerde kurtarıcı kıyafetlerdendir.

 

 Erkekler için siyah renk pantolonların modası asla geçmez. Bu fikri kabul eden Wessi markası erkeklerin en fazla kullandıkları siyah renk pantolonları her yıl yeni sezon ürünleri arasında kullanmaktadır. Oluşturulan yeni sezon ürünlerde kişilerin zevkleri ve tarzları da önem taşımaktadır. Çünkü tasarımcılar Wessi markasına ait ürünleri belirlerken kumaş türlerini de farklı şekilde seçmektedir. Özellikle klasik giyimden yana tarzını konuşturan erkekler için daha çok siyah renk kumaş pantolonlar sezon ürünleri arasına eklenmektedir.

 

 SİYAH KUMAŞ PANTOLON VE GÖMLEK UYUMU

 

 Siyah kumaş pantolonlar genellikle gömlekler ile beraber kombinlenir. Erkekler her ne kadar siyah kumaş pantolondan vazgeçmek istemese de tarzlarına farklı renkleri de eklemek ister. Bu açıdan siyah kumaş pantolonlara farklı renkler eklemek için gömleklerden faydalanabilirsiniz. Renkli gömlekler ile tercih edeceğiniz siyah kumaş pantolonlardan oldukça şık kombinler yaratabilirsiniz.

 

 Siyah kumaş pantolonlar erkekler için kurtarıcı kıyafetlerin başında gelir. Çünkü siyah pantolonlar renk açısından her renk ile uyum sağlayabilir. Özellikle renk olgusunu çok fazla ön plana çıkartmak istemeyen erkekler siyah pantolonlar ile bordo, kırmızı, lacivert ya da sarı renklerini kolaylıkla kombin yapabilirler. Burada renk seçimi kişinin zevkine ve tarzına kalmıştır.

 

 SİYAH KUMAŞ PANTOLONLAR İLE EN FAZLA TERCİH EDİLEN KOMBİNLER

 

 Siyah kumaş pantolonlar ile en fazla ceket kombini yapılmaktadır. Siyah kumaş pantolon ve siyah tişört ile renkli bir ceket erkeklerin en sevdiği kombinlerden birisidir. Siyah rengin hakimiyetini renkli ya da ekoseli ceketler ile ön plana çıkartan erkekler, tarzlarını da bu şekilde yansıtmaktadır.

 

 Siyah kumaş pantolonlar ile en fazla ceket kombini yapılmaktadır. Siyah kumaş pantolon ve siyah tişört ile renkli bir ceket erkeklerin en sevdiği kombinlerden birisidir. Siyah rengin hakimiyetini renkli ya da ekoseli ceketler ile ön plana çıkartan erkekler, tarzlarını da bu şekilde yansıtmaktadır.

 

 SİYAH RENK PANTOLON İLE AYAKKABI UYUMU

 

 Siyah renkler kombinlerde en fazla kullanılan kurtarıcı renklerden birisidir. Özellikle pantolonlar iş hayatındaki pek çok erkek tarafından tercih edilir. Fakat siyah renk kumaş pantolon kullanıldığında ayakkabı modellerine dikkat edilmesi gerekir. Çünkü siyah renk kumaş pantolonlar genellikle klasik tarz ayakkabılar ile daha iyi bir uyum yakalamaktadır.

 

 Siyah renkler kumaş pantolonlarda tarzı yansıtmak için farklı renklerde ceket ya da gömlekler tercih edilebilir. Hatta farklı tarzlarda da gömlekler kullanabilirsiniz. Ama pantolon ile ayakkabı uyumu aynı olması gerekir. Bu nedenle kumaş pantolon tercih edildiğinde mutlaka klasik dokuyu koruyan ayakkabılar kullanılmalıdır. Spor ayakkabılarından ise uzak durulmalıdır.

 

 SİYAH KUMAŞ PANTOLONLAR İLE RENK UYUMU

 

 Siyah renk erkekler için hakimiyetin, erkeksiliğin ve şıklığın rengidir. Siyah her ne kadar kurtarıcı bir renk olsa da tarzınızı korumak için siyah ile renk uyumuna dikkat etmek gerekir.

 

 Wessi erkek giyim markası, erkeklerin en sevdiği ve tercih ettiği renkleri her sezon sergilemektedir. Özellikle siyah renk ile uyumlu olabilecek renkler tüm kıyafetlerde ayrı ayrı kullanılmaktadır. Bu açıdan siyah ile doğru bir renk uyumu yakalamak istiyorsanız trend renklere de bakmanız gerekir. Bu yıl en fazla kırmızı, turuncu ve toprak renkleri siyah ile bütünlük sağlamayı becerebilmiş renklerdir.

Wessi Google Ön Bellek

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.