Mavi' ye Yolculuk

05 Aralık 2017
Mavi' ye Yolculuk

Çoğu araştırmacıya göre her nesnenin ve objenin enerjisi ve bu enerjisinin diğer paylaştıkları ile etkisi olduğu günümüzde bilinmektedir. Özellikle hayatımıza etki eden önemli objelerden biride algılamamızı netleştiren bir birleştirici olarak renklerdir.
Konumuz gereği renkler evreninin mavi gezeninde ki köşemiz takım elbiseler üzerindeki hâkimiyetini ve kullanan kitlenin bu etkiden nasıl faydalanabileceği hakkında olacaktır. Mavi genel olarak huzur ve sakinliği temsil ederken pozitif bir etki yaratmaktadır. Özellikle hayatımızda kullandığımız noktalara göre getirisi olan mavi rengi takım elbise üzerinde de kullandığınız takım elbise modeline ve tonuna göre farklı etkileri olmaktadır.
Özellikle son günlerde bahar aylarının etkili olması sebebiyle daha çok renklenen gardırobumuzda yer eden mavi daha canlı tonlarda olmaktadır. Metnin içeriğinde sunacağımız görsellerde bu canlı tona sahip kruvaze yelekli takım elbise modeliyle sizin üzerinizde bırakacağı etki hakkında olacaktır.
Mavi rengi seven insanlar genellikle sakin, düzenli, güvenilir, sadakat sahibi, barış yansılı olarak gözlemlenmekte bu seçtiği kıyafetler de kendi duruş ve tarzıyla çevresine yansımaktadır. Takım elbise seçiminde de mavi çizgisini bozmayan siz beyler doğru ton ve ten renginize uyumu ile dikkat çekebilir, trend olma yolunda kusursuz adımlar atabilirsiniz. Genellikle mavi 6 drop takım elbise, 4 drop takım elbise, yelekli takım elbise, düz takım elbise, ekose takım elbise, kaşe takım elbise, çizgili takım elbise, kruvaze takım elbise, klasik takım elbise, noktalı takım elbise olmak üzere tüm modellere yakışmakta kullandığınız modele göre de etkisini çevresine yaymaktadır.
Enerjinizi ve duruşunuzu seçtiğiniz model takım elbise ve mavinin tonlarıyla güne istediğiniz gibi başlayabilir çevrenizdekileri de istediğiniz gibi bu etkinin altında bırakabilirsiniz. Mavi ise renginiz takım elbise de yelekli, yazlık ve bahara uygun modelimizle doğru adımı atabilirsiniz demektir. Tüm bu süreçte yapılışından dikimine ve renk seçimine kadar sizin için iyisini düşünüyor ve bu doğrultuda detaylar hakkında size tavsiyeler sunarak yolunuza ışık tutmak istiyoruz. Eğer sizde şıklığın gittiği yolda ki erkeklerdenseniz WSS WESSİ ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.