Toplam 4 ürün bulundu.
Filtreler
NET %50 İNDİRİM
1.622,56 TL
811,28 TL
NET %50 İNDİRİM
1.641,33 TL
820,67 TL
NET %50 İNDİRİM
1.641,33 TL
820,67 TL
NET %50 İNDİRİM
1.587,54 TL
793,77 TL
Toplam 4 ürün bulundu.

Mavi Mont

Farklı model tasarımları ile mavi rengin buluştuğu birbirinden şık mont çeşitleri, erkeklerin en çok tercih ettiği dış giyim örnekler arasında yer alıyor. Tarza uygun olarak seçim yapılabilir ve bütün bir yıl boyunca keyifle kullanılabilir.

 Özellikle mavinin getirdiği havalı görünüm, model tasarımları ile estetik bir çizgi ortaya çıkarıyor. Diğer bir deyişle özgün ve özgürlükçü tasarımla karizmatik görünümü günümüzün moda simgesi haline gelmiş durumda. Üstelik mavinin değişik tonları ile hazırlanan montlar, erkeklerin kendi ten rengine uyumlu tasarımları tercih etmesine olanak tanıyor.

 Farklı Modelleri Mavi Montlar

 Mavi rengi ile beraber tercih edilecek birçok değişik mont modeline ulaşabilirsiniz. Örneğin kol deri cepli modeller daha geniş bir kullanım fonksiyonu sunarken, özellikle işe giderken takım kıyafetler ile uyum gösteriyor. Aynı uyum mavi renkli şişme erkek montlarla da ön plana çıkmaktadır. Tabii sıfır yaka nokta desenli mont seçenekleri arasından da tercih yapılabilir.

 Ekose modeller, bomber tasarımlar, kol deri yamalı örnekler gibi daha birçok değişik tasarım arasından keyifli bir tercih gerçekleştirilebilir. Üstelik kaliteli kumaş yapısı ve uzun ömürlü kullanım imkanı, mavi renkli montlarla daha ön plana çıkmaktadır. Nitekim mavi renginin getirdiği şıklık aynı zamanda rengin solmadan her zaman aynı tonda görünmesine fırsat vermektedir.

 Konsepte Uygun Mavi Renkli Montlar

 Günümüz moda dünyasında mavi mont çeşitleri yoğun olarak tercih ediliyor. Mavinin ferahlatıcı havası, karizmatik etkisi ve şık görünüm imkanı seçim konusunda büyük öneme sahip. Bu yüzden moda uzmanları nezdinde her sene farklı modeller üzerinde seçenekler ön plana çıkmaktadır.

 Kişisel tercihe uygun tasarımlar arasından her erkek kendi beğenisine hitap eden modellerden tercih gerçekleştirebilir. Kategori üzerinde farklı mevsimlerde giyilebilecek geniş yelpazede ele alınmış mavi renkli mont çeşitleri sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.