Mavi Gömlek

Mavi renkli gömlek çeşitleri başlı başına kendi içerisinde kategoriye ayrılır. Nitekim günümüzde siyah ve beyaz ile birlikte en çok tercih edilen gömlek rengi olarak ön plana çıkar. Birçok farklı tonu bulunur.

 Erkekler kullanacakları giysiye, kendi ten renklerine ve gidecekleri yere bağlı olarak seçim yapar. Bu temeller baz alınarak mavi gömlek çeşitleri değişkenlik gösterebilmektedir. Sade tasarımların yanı sıra değişik desenlerle harmanlanmış örnekler, mavinin getirdiği tonu daha etkileşimli kılıyor.

 Konsepte uygun modeller yeni sezon ile birlikte moda uzmanlarının trend modelleri altında sunulmuş durumda.

 Mavi Rengi Farklı Gömlek Çeşitleri

 Mavi her zaman gömlek seçenekleri için vazgeçilmez renkler arasında ön plana çıkar. Bu yüzden her sene erkekler için şık tasarımlar altında farklı modellerle mavi renkli gömlekler sunulur. Örneğin; kuşgözü desenli mavi renkli gömlekler bu yıl sadeliğin yanı sıra sunduğu gizli karizmatik etkiliyle, katılmak istenen yerde dikkatleri çekebilir. Aynı zamanda farklı motiflerle hazırlanmış slim fit mavi renkli gömlekler de tercihler arasında önde geliyor.

 Burada önemli olan seçim yapılacak farklı giyim örnekleri ile tam bir bütünlük yakalamaktır. Kumaş veya keten ile kot pantolonlar eşliğinde uyum sağlayan mavi renkli gömlekler, her zevke hitap eden değişik giyim örnekleriyle kombin imkanı sunmaktadır. 

 Mavi Rengin Şıklığıyla Farklı Gömlekler

 Mavinin günümüzde birçok değişik tonu bulunur. Açık renkli bulut mavisi ya da gökyüzü mavisinin yanı sıra koyu mavi tonlarına kadar farklı seçenekler yer almaktadır. Bu seçenekler özellikle slim fit gömlek seçenekleri ile birleştiğinde muhteşem bir bütünlük sağlamaktadır. Örneğin; kuşgözü modeller işyerleri için kumaş ya da keten pantolonlarla saygın bir imaj sunuyor.

 

 Desenli tasarımlarsa mavi renkle beraber değişik tonları altında günlük etkileyici bir şıklık sağlıyor. Kişisel tercihinize göre siz de seçim yaparak, hemen kategori üzerinden dilediğiniz gömlek modelini mavi renkle tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.