Lacivert Pantolon Kombinleri Erkek | Wessi

08 Temmuz 2019
Lacivert Pantolon Kombinleri Erkek | Wessi

Lacivert aslına bakılırsa birçok farklı renk tasarımıyla kombin oluşturan en önemli renkler arasında yer almaktadır. Erkekler açısından ortak şekilde beğenilen en önemli pantolon renklerinden biridir. Bu yüzden lacivert pantolon kombinleri eşliğinde kombin yaratmak istendiğinde geniş bir kreasyon eşliğinde harika tasarımlar ortaya çıkarılabilmektedir.

 

 Ancak özellikle beyaz renk lacivertle her zaman en doğru uyumu yakalayan etmendir. Nereye gidilirse gelirsin ya da ne tür giyim parçaları tercih edilirse edilsin, mutlaka lacivert pantolon ile beyaz güzel bir bütünlük sağlamaktadır. Örneğin takım kıyafetleri lacivert pantolon eşliğinde, beyaz gömlek muhteşem bir görüntü yakalar. Aynı şekilde lacivert ceket baz alındığı zaman uyum kusursuz hale gelir.

 

 Fit Vücudu Olanlar İçin Lacivert Pantolonlar

 

 Özellikle eğer fit bir vücudunuz var ise lacivert pantolon çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tür insan vücut tipi yapısında genelde hem vücut attı hem de yüz güzelliği ortaya çıktığından dolayı, lacivert buna en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Fakat herkes için ideal bir kombin oluşturmaz. Mutlaka ince bir beli olan ve geniş omuzlara sahip kişilerin bunu tercih etmesi gerekmektedir.

 

 Lacivert Modeller Ceketlerin Uyumu

 

 Belli başlı bazı ceket modelleri ve renkleri eşliğinde lacivert pantolon harika bir uyum sağlayabilir. Özellikle başta lacivert ve mavi tonları daha çok kullanılmaktadır. Aynı zamanda gri ve kahverengi ceketler de lacivert pantolonlarla etkileyici bir kombin oluşturur. Tabii bu renkleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ceketin modelidir. Sade bir ceket modeli mi tercih ediliyor yoksa sportif ölçekli ve fit görünümlü model mi kullanılacak, buna göre renk seçimi yapılmalıdır.

 

 Özellikle son dönemlerde beyaz gömlek ve gri renk ceket üzerinden lacivert pantolonlar çok fazla tercih edilmektedir. Belli belirsiz kendinden desenli gri ceket çeşitleri, beyaz gömlek ve lacivert renk ile her alanda rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Burada keten veya kumaş ceket modelleri gibi tasarımları çok önemi olmaz. Önemli olan gri veya diğer doğru renkler ile pantolonu bir araya getirmektir.

 

 Artık Gömlek ve Tişörtler İle Özel Lacivert Kombinler

 

 Hangi model tasarım altında pantolon çeşidi olursa olsun, lacivert rengi üzerine aynı şekilde beyaz ve lacivert tonları ile karışmış gömlek muhteşem bir görüntü sağlayabilir. Elbette bu konuda tişört de kullanılmaktadır. Fakat erkekler tarafından lacivert pantolon ile tişört çok fazla ilgi görmez. Daha havalı ve karizmatik bir etki yaratmak konusunda gömlek modelleri ile lacivert pantolonlar ön plana çıkmaktadır.

 

 Ayrıca bu tür bütünlük devlet kurumlarında ya da resmi işyerlerinde sportif gibi görünmemektedir. Ancak daha özgün ve şık bir etkiyi yakalanabiliyor. Tabii eğer gündelik yaşam içerisinde tişört tercih ediyorsanız bunun daha klasik ve minimalist bir yaklaşımla tercih edilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Daha karizmatik, havalı ve olgun bir görüntü ortaya çıkarmanız mümkün.

 

 Lacivertin Cazibesi ile Şık Çeşitler

 

 Günümüz moda tasarımı içerisinde birçok değişik pantolon çeşidi, farklı tonlardaki lacivert rengi ile güzel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Geniş ürün yelpazesi altında her türlü pantolon çeşidini lacivert rengi ile elde edebilirsiniz.

 - Keten modeller

 - Kanvas Modellerçeşitleri

 - Kot

 - Slim fit

 - Armalı ve ekose model

 - Kadife 

 

 Her biri için ortak şekilde hazırlanmış lacivert renk üzerinden pantolon modelleri tercih edebilirsiniz. Önemli olan kullanacağınız üst giyim seçeneğinde doğru rengi yakalamaktır. Ayrıca bunu gerçekleştirirken kendi kişisel tarzınızı ve yaşam stilinizi de konuya dahil etmeyi kesinlikle unutmamalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.