Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

20 Ağustos 2020
Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

 Lacivert pantolonun her erkeğin dolabında muhakkak olması gerekir. İş hayatında, günlük hayatta, davetlerde ve düğünlerde olmak üzere skalası geniş bir renk olan lacivert hem şık hemde kurtarıcıdır. Kumaş, keten, kot ve farklı kumaş seçenekleri ile gömlek, kazak, tişört gibi bir çok kombin yapmak mümkündür. Hemen hemen her ortama ayak sağlayan bir kombini bu renk ile yapabilirsiniz.

 

 Kumaş lacivert pantolon; üzerine beyaz, siyah ve camel rengi gömlek ve tişörtler ile tamamlayacağınız gibi sarı, yeşil, kırmızı, pembe gibi farklı canlı renkler ile de kombinleye bilirsiniz. Lacivert kot pantolonları tamamlamak için kullanabileceğiniz renk ve ürün skalası çok daha geniştir. Beyaz, siyah, lacivert, sarı, kırmızı, mavi, yeşil kısacası akla gelebilecek hemen her renk ile bir araya gelebilir.

 

 Keten kumaş söz konusu olduğunda da lacivert keten pantolon pek çok renk ile match etmek mümkündür. Üzerinize ne giyeceğinize karar verdiyseniz şimdi can alıcı nokta olan ayakkabı kısmına geçebiliriz.

 

Bu kısımda ‘ lacivert pantolon altına ne renk ayakkabı giyebilirim?’ diye düşünürken seçiminizi etkileyecek birkaç faktör vardır. Nedir bunlar? Öncelikle pantolonunuzun üzerine ne giydiniz ve bu kombinle nereye gideceksiniz? Bu soru temelde ayakkabı seçimini belirleyen en önemli faktördür. Genel giyim tarzınıza bakarak ayakkabının rengine ve tarzına karar vermeniz gerekir.

 

 Şık bir seçim yapmak istiyorsanız, lacivert pantolonunuzun altına klasik modelde bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Kumaşına ve tarzına dikkat ederek spor şık bir ayakkabı seçmek kesinlikle daha yerinde bir karar olacaktır.

 

Lacivert Keten Pantolon Altına Ayakkabı

 

Lacivert keten pantolon, bir erkeğin iş hayatında sıklıkla kullandığı pantolon seçimidir. Hem yaz hem kış hemde bahar aylarında, her mevsim çok tercih edilir. Peki lacivert keten pantolonun altına ne renk ayakkabı giyilir? Ne tarz seçmek gerekir? Keten pantolonu şık ve spor bir havaya sokmak için kesinlikle altına spor ayakkabı giymek gerekir. Beyaz, lacivert ile uyumlu renklerden biri olduğundan, günlük şıklığınızı tamamlamak için lacivert keten pantolonunuzu beyaz bir spor ayakkabıyla match edebilirsiniz. Bu size hem spor hem de şık bir hava kazandıracaktır.

 

Lacivert Kot Pantolon Altına Ayakkabı

 

Erkeklerin tıpkı kadınlar gibi en çok tercih ettikleri pantolon modellerinin başında kot pantolonlar gelir. Hem rahat hemde kombinlemesi çok kolay olduğu için herkesin dolabında çok sayıda kot pantolonu vardır. Hem günlük hayatta hemde iş hayatında kullanılmasından ziyade doğru parçalar ile kombinlendiğinde spor şık bir havaya bürünüyor. Kot pantolonların en iyi tamamlayıcısı kesinlikle spor ayakkabılardır. Lacivert kot pantolonu siyah spor ayakkabı ile denemelisiniz. Kesinlikle doğru seçim olduğunu anlayacaksınız. Kombininize göre spor ayakkabınızın tarzını spor yada klasiğe kaçan tarzda belirleyin. Bu noktada önemli olan üstünüze ne giydiğinizdir.

 

Lacivert Kumaş Pantolon Altına Ayakkabı

 

Günlük pantolonlar dışında erkeklerin laciverti tercih ettiği diğer kombinler de takım elbiseler ve klasik kumaş pantolonlardır. Her nedense lacivert takımları kombinlemenin zor olduğunu düşünür erkekler. Peki lacivert takım elbise altına ayakkabı tercihi yaparken nasıl bir seçim yapmalıyız? Kesinlikle önerimiz klasik ayakkabılar olacaktır. Spor ayakkabı takım elbise ve kumaş pantolon için her zaman iyi bir seçim olamaya bilir. Acı kahve ve koyu kahve kesinlikle uyumlu bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra zıtlığın uyumu diye bir gerçek vardır. Siyah ayakkabı lacivert pantolon ile olmaz diyenlere asla inanmayın. İnce bir siyah kemerle tamamlarsanız siyah ayakkabı da iyi bir seçim olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.