Lacivert Kareli Takım Elbise

23 Ekim 2020
Lacivert Kareli Takım Elbise

Takım elbiseler hem gündelik hayatta hem de iş hayatında sıklıkla kullandığımız parçalardır. Fakat çoğu insan klasik takım elbise görünümünden fazlasıyla sıkılmış durumda. İş hayatının dayattığı klasik tarza yeni bir soluk kazandırmanın zamanı çoktan geldi. İşte tamda bu durumlarda sezonun en hit desenlerinden olan kare imdada yetişir nitelikte dolaplara giriş yaptı. Doğru kombinlendiği taktirde son derece casual yada klasik formda kombinler yapmak mümkün.. Peki bir takım ile iki farklı tarz yapılırmı? Elbette.. Aksesuarlar kombinlerin hem tamamlayıcısı hemde tarzını oluşturan noktadır. Takım elbiselerin tarzını belirleyen en temel unsurlardan biri de ayakkabılardır. Takım elbise ile spor ayakkabı kombinleri bu sezon çok fazla karşımıza çıkacak.

Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Beyaz yada siyah düz renk spor ayakkabılar kesinlikle takım elbiselerin tarzını bozmadan yeni bir soluk kazandırıyor. Bunun yanı sıra lacivert takımla siyah ayakkabı olmaz diyenlere asla aldırış etmemelisiniz. Renklerin bütünde birbirine uyumu çok önemlidir. Laciverte siyah, kahve ve acı kahve tonları gerçekten yakışır. Üstelik moda dünyasında zıtlığın uyumu diye bir gerçek vardır. Tüm parçalar birbirini desteklerse hemen hemen yanyana gelmeyecek renk yoktur. Hatta çoğunlukla zıtlıklardan doğan uyum sıra dışı bir tarz havası katar.Parçaları nasıl birleştirdiğiniz elde edeceğiniz formu çıkarır. Dolabınıza aldığınız bir tek takımı iki farklı tarza nasıl sokacağınızı gelin birlikte inceleyelim.

 

Klasik Lacivert Kareli Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

 

Giydikleriniz tarzınızın aynasıdır. Klasik giyinmeniz gereken bir işe sahipseniz yada bulunacağınız ortam bunu gerektiriyorsa fakat düz alışılmış takımlardan sıkıldıysanız, kareli lacivert bir takım edinmenin vakti gelmiş demektir. Siyah dar kesim bir gömlek, kurşuni gri bir kravat, siyah ince kemer ve tabiki siyah mat klasik bir ayakkabı ile birleştiğinde hem şık hem asi hemde alışılmışın dışında bir tarz oluşturmuş olacaksınız. Lacivert takım ile siyah ayakkabı yanyana gelmez diyen olursa gülüp geçin. Siyah gömlek yanı sıra açık tonlardaki gömlekler ile de kombinleyebilirsiniz. Açık mavi tonları da çok yakışır. Bu kombinde kullanacağınız ayakkabı rengi olarak acı kahve yada koyu kahve tonlarını öneririm. Unutmayın imzanızı attığınız nokta kesinlikle detaylarda gizli. Bu kombin ile smokin giymiş kadar şık olursunuz. Eğer yaka mendili kullanacaksanız gömlek ile aynı renk olmasına özen gösterin, bu jilet gibi bir görünüm sağlar.

 

 

 

Spor Lacivert Kareli Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

 

Alışılmışın dışında kombinler yapmak, aykırı görünümler günümüz modasında son derece yaygın olmasına rağmen, casual olarak adlandırdığımız tarz günlük şıklığı çok da aşırıya kaçmadan sizlere sağlar. Takım elbise içine daha önce tişört giydiniz mi hiç? Bence denemelisiniz. Lacivert kareli bir takım elbise içine beyaz tişört giyin. Özenle seçilmiş şık ve kaliteli beyaz bir spor ayakkabı ile match edin. Aynı kombini beyaz tişört ve ayakkabıyı siyah ile değiştirerek de yapabilirsiniz. Farkı göreceksiniz. Bu kombinin kilit noktası tişörtün ceketin içinde potluk yapacak salaş bir tarzının olmamasıdır. Vücudunuza güzel oturması oldukça önemlidir. Bir diğer kombin önerimiz ise lacivert kareli takım elbise içine beyaz gömlek giyin, kurşuni gri düz bir kravat ile kombinledikten sonra kesinlikle beyaz spor ayakkabı ile tamamlayın. Aynı kombini siyah gömlek ve siyah spor ayakkabı ile de yapabilirsiniz. Bu tarz sizi hem çok güncel, hem şık hemde son derece sportif yapar. Son yılların en popüler kombinleri içinde spor ayakkabı takım elbise matchi vardır. Casual tarzın imzası spor ayakkabılar desek çok da abartmış olmayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.