Kruvaze Ceket Erkek Kombin

31 Mart 2021
Kruvaze Ceket Erkek Kombin

Erkek giyimde bazı parçalar belirli dönemlerde öne çıkar. Çok beğenilen parçalar ise her yeni sezonda daha farklı tasarımlarda ve kombinlerde yer alabilecek tarzlarda vitrinlerde yerini alır. Bunlardan biri de kruvaze ceketlerdir. Kruvaze ceketlerin en bariz özelliği sol tarafın sağ tarafı örtecek şekilde tasarlanmasıdır. 4 ya da 6 düğmeli olarak tasarlanabilir. 6 düğmeli modeller klasik modellere göre daha modern bir tarz sunmaktadır. Bunun yanında daha resmi bir havaya sahiptirler. Bu alanda kruvaze ceket erkek kombin araştırmalarınızda renk, tarz ve konsept uyumu çok önemlidir. Kullanım alanlarına göre kombinler yapılması daha uyumlu kıyafet uyumları elde etmenize imkan sağlar.

 

Kruvaze Ceket Kullanım Alanları

 

Resmi organizasyonlar ve iş konseptlerinde çok fazla tercih edilen bu modellerin kullanım alanı oldukça geniştir. Casual tarzlarda da kullanabileceğiniz model iş konseptlerinde, özel davetlerde, önemli toplantılarda kullanabileceğiniz bir şıklığa sahiptir. Kullanıcılarına business class bir hava sunan bu model, tarzınıza güçlü ve karizmatik bir ifade katar. Kullanımlarda genellikle altta kalan düğme iliklenmez. Bu şekilde daha şık bir kullanım elde edilebilir. Vücudunuza tam oturan bu modeller erkeklerin mutlaka gar dolaplarında olması gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Kısa boylu erkeklerde model seçimlerinde belden daha dart ya da eşit tasarımlar tercih edilmesi önemlidir.

 

Kruvaze Ceketlerde Kumaş ve Renk Uyumu

 

Geleneksel bir tarz olmasına rağmen kruvaze modeller zamansız ceket modelleridir. Bu nedenle kruvaze ceket erkek kombin araştırmalarında zamansızlık özelliği ile her alanda mükemmel uyumlar elde edilebilir. Geniş kareler, ince çizgili koyu mavi desenler ceketlerin favori desenleri arasında yer alıyor. Koyu mavi tonlarında çizgili tasarımlar daha resmi bir hava sunar. Bu nedenle özellikle akşam davetlerinde iş toplantılarında tercih edilebilir. Geniş kareli desenler ise daha sportif bir hava sağlamaktadır. Lacivert düz renk modeller ise kombin yaparken hemen hemen her alan ile uyumlu bir konsept oluşturacaktır. Lacivert renk tonunu farklı aksesuarlar ile çok başarılı bir şekilde kombine edebilirsiniz. Kruvaze ceketler ile pantolon uyumları hazırlarken bilek kısmı bol ya da pileli modellerden yana seçimler kullanmak gereklidir. Ceket model olarak oldukça gösterişli olduğunda pantolon uyumunda da tasarım olarak ona yakın tonlar tercih edilmelidir. Ceket tasarımlarında iki sıra halinde üç düğmeden oluşan dizeler Kruvaze ceketlerdeki en ideal tasarımlardır. Ön tarafın düzgün kapanmasını sağlayacak içeriden iliklenen buton olması da daha şık bir görüntü oluşturacaktır. Renk olarak çok farklı alternatifler bulunmakta, kullanım alanınıza göre konseptler hazırlayabilmek için rahatça seçimler yapılabilmektedir.

 

Kruvaze Ceketlere Uygun Gömlekler

 

Kruvaze ceketler içinde kullanılacak kombinlerde düz kesimli yakaları olan gömlekler uyumlu olarak kullanılabilir. Bunların yanında kruvaze ceket erkek kombin hazırlıklarında geniş yakalı gömlekler de tercih edilebilir. Özellikle bu tarz gömleklerde kravat odak noktası olabiliyor. Uygun renk uyumları ile tarzınıza şık bir hava katabilirsiniz. Daha resmi konseptlerde ise Fransız manşetli gömlekler tercih edebilirsiniz. Bu tarz gömleklere özellikler kendi imajınızı destekleyecek kol düğmeleri ekleyebilirsiniz. Kruvaze ceketlerde kullanabileceğiniz ipek mendil ise konseptinize şık bir detay olarak çok yakışacaktır. Dik yakalı gömleklerde mendil gibi aksesuarlar özel davetlerinizde kullanabileceğiniz konseptlere hoş bir dokunuş katabiliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.