Krem Pantolon Kombinleri Erkek

25 Mart 2020
Krem Pantolon Kombinleri Erkek

Sıcak havaların kurtarıcısı olarak erkek stilinde beyaz, bej, krem gibi renkler ön plana çıkıyor. Bugün krem pantolon kombinleri erkek stilinde nasıl kullanılıyor, ondan bahseceğim.

Kışın soğuk, yağmurlu hatta karlı günlerinde erkek stillerinin koyu renklere hapsolduğunu görüyorum. Günlük hayatta, işte, sosyalleşmede, özel gün ve gecelerde hava durumuna ve insanlar üzerindeki psikolojik etkilerine bağlı olarak ağırlıklı olarak siyah, lacivert, koyu gri, kahverengi, haki yeşili gibi renklerde kombinler oluşturuluyor. Açık ve soft renk tonlarında giyilen kombinler ise ya koyu renk giyinen insan topluluğu arasında çiğ duruyor ya da çamurlu sokaklarda hemen pisleniyor. Hal böyle olunca güneşin yüzünü gösterdiği ilk günlerde erkek modasında canlı ve açık renklerin kullanımına şahit oluyoruz. Krem rengi de hem klas duruşu hem de her renk ile kolayca kombin edilebilmesi adına önemli bir noktayı oluşturuyor. Ben de bugün krem pantolon kombinleri erkek stilinde ne kadar kullanışlı olabilir sorusunun cevabını anlatacağım.

Krem Rengi Pantolon Modelleri

İlk olarak stil sahibi bir erkeğin gardırobunda bulunması muhtemel krem rengi erkek pantolon modellerini inceleyelim. Çoğu markanın ürettiği bu pantolon modelleri, hemen hemen her kombin tarzına ayak uyduracak kullanışlılıkta bulunuyor. Krem rengi kot pantolon, krem rengi keten pantolon, krem rengi kanvas pantolon ve krem rengi kumaş pantolon erkek stilinde yer alan belli başlı ürünler içerisinde yer alır. Hem şık hem de gündelik kombinlerde bu parçalar, uyumlu tamamlayıcı kıyafetlerle bir araya getirildiğinde ortaya harika bir stil çıkarabılabilir.

Krem Rengi Pantolonla Erkek Kombin Önerileri

Krem rengi pantolonla hangi tarzları oluşturabileceğini, modelleri anladıysan gelelim kombin önerilerine... Krem pantolon kombinleri erkek stilinde diğer renklerle çok kolay bir şekilde bir arada kullanılabilecek bir kurtarıcıdır. Özellikle yaz ve ilkbahar mevsimlerinde, sıcak havanın ve güneşin kendini iyice hissettirdiği dönemdeler krem rengi keten ya da kanvas, chino vb. kumaşlardan yapılan pantolonları giyinmeni tavsiye ederim. Bu pantolonların üzerine seçmek için çok geniş yelpazede alternatifin mevcut. Mesela eğer açık renklerin enerjisini üzerinde taşımak istiyorsan krem rengi pantolon üzerine beyaz keten bir gömlek giyinebilirsin. Ayakkabı olarak yine krem ya da beyaz spor bir model seçebilirsin.

Renklendirmekten Korkmayın

Ben biraz renklendirmekten yanayım diyorsan; yazın tüm enerjisine uyacak başta canlı ve soft renkler olmak üzere önünde deniz kadar sonsuz bir renk seçeneği bulacaksın. Kırmızı, bordo, yeşil, pembe, mavi, turuncu, sarı, lacivert, gri, kiremit, kahverengi gibi onlarca renkte üst giyim ile krem rengi pantolon kombinler yapabilirsin. Bu noktada renk seçiminden daha önemli olan bir nokta var. Stilini daha spor mu yoksa biraz daha şık mı kombinle göstermek istiyorsun? Örneğin sokak stilinde sıradan bir gün geçirmek içinse, krem rengi pantolonun üzerinde yukarıda saydığım renklerde basic ya da desenli bir t-shirt tercih edebilirsin. Bu kombinleri günlük spor ayakkabılar veya sandaletlerle tamamlayabilirsin.

Krem pantolon kombinlerini bir tık daha şıklaştırmak istersen, yaz davetlerine katılacaksan ya da senin için özel bir günse üst giyimde farklı seçimler yapmalısın. Kesimi, kalıbı şık bir krem rengi pantolon üzerine tenine en çok yakışan renkte bir slim fit gömlek modeli giyinebilirsin. Gömleğin yakalarını tamamen kapalı tutabileceğin gibi ilk 3 düğmesini açık da bırakabilirsin. Ayakkabı olarak daha tarz duracak bağcılık oxford modellere, makosen ya da loafer seçeneklerini değerlendirebilirsin. Elbette saat, bilekli, güneş gözlüğü gibi tamamlayıcı aksesuarlarını unutmamalısın. Eğer üzerine bir dış giyim almanı gerektirecek hava durumu mevcutsa, yanına lacivert blazer ceket ya da kombinine uyumlu olacak bir renkte spor-şık bir ceket alabilirsin.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.