Kış İçin En Şık Erkek Kaban Modelleri Arasında Tercihler | Wessi

31 Aralık 2018
Kış İçin En Şık Erkek Kaban Modelleri Arasında Tercihler | Wessi

            Bu sezon erkek kaban modelleri kendini yepyeni stillerle göstermeye başladı. Özellikle kaşe kaban modası bu kış da etkisini sürdürecek gibi duruyor. Kabanlar önceki sezonlarda koyu renklerle kendini gösteriyordu. Bu sezon taba rengi, kahve gibi renkler moda haline geldi. Bu renkler stil sahibi erkeklerde oldukça şık duruyor. Palto kabanlar, kapüşonlu ve mont kabanlar farklı tarzların beğenisine sunuluyor. Kaban konusunda farkını yansıtan Wessi, yepyeni ürünler tasarladı. Moda tasarımcıların özgün tasarımları arasında tarzınıza uygun olanı bulmak mümkün. Özellikle spor tercih edenler kapüşonlu montlarla tarz yaratıyor. Klasik ve resmi ortamda çalışanlar için uzun kaşeler ideal çizgiye sahip. Wessi  ürünleri genellikle farklı ve özgün tasarımlardan oluşuyor. Tarzından ödün vermeyen erkekler, bu sezon da özgün modelleri tercih edecek.

 Kaban Modasında Farklı Tercihler 

            Kaşe montların stil sahibi beylerde oldukça şık durduğunu söylemek mümkündür. Özellikle klasik bir iş toplantısında uzun kaşeler ideal seçim olmaktadır. Ayrıca takım elbise ile kombin edildiği taktirde oldukça şık duruyor. Sokak modası tercih eden gençler için kapüşonlu modeller oldukça idealdir. Spor giyim tercih edenler genelde bu modellerden şaşmıyor. Her sezon moda akımındaki yerini korumaya devam ettiğini söylemek uygundur. Spor tercih edenlerin sevdalısı şişme kabanlarla faklı bir imaj sergilenebilir. Mevsim geçişlerinde tercih edilen şişme modellerde pastel renkler kendini gösteriyor. Oldukça fit olan beyler için slimfit modeller idealdir.

 Orta Yaş Stili Uzun Kaşeler

            Tarzına önem veren orta yaşlı beyler için stil önerilerimiz mevcuttur. Özellikle dizlere kadar kaşe kabanlar karizmatik çizgiler sunuyor. Bu modeller orta yaş beylerde oldukça vakur görünmektedir. Kaşe kabanlar farklı detaylarla dikkatleri çekiyor. Bazı modeller düz ve düğmelidir. Bazıları ise yakalı ve daha dar kesimdir. Stilinize uygun modeli seçmek ise size kalmış bir durumdur. takım elbise üzerine giyecekseniz yakalı modeller dikkatleri celp ediyor. Klasik kaşeleri spor kıyafetlerle kombin etmek de oldukça şık görünüm sergiliyor. Özellikle orta yaş beylerde karizmatik bir stil sağladığını söyleyebiliriz. Uzun kaşeler genellikle orta yaş beyler tarafından tercih ediliyor. Ancak gençlerde doğru kombin edildiği taktirde özgün bir stil sunuyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.