Kırmızı Siyah Kareli Gömlek Erkek

07 Mayıs 2019
Kırmızı Siyah Kareli Gömlek Erkek

Erkek Gömlek Seçimin Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Hem takım elbiselerin içinde hem de tek başına kullanılmak üzere doğru gömleği tercih etmek her erkek için önemlidir. Gömlek, bir erkeğin fiziki özelliklerinin daha doğru ve güzel görünebilmesini sağlayan yegâne giyim ürünü olup, her erkeğin gardırobunda bulunması gereken parçalardandır. İster günlük yaşantıda ister de özel günlerde kullanabileceğiniz gömlek modelleri arasından doğru tercihi yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kırmızı siyah kareli gömlek modelleri de erkeklerin hem günlük hem de gece hayatında rahatlıkla kullanabileceği modeller arasındadır. Ancak gömlek tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

 Vücud Yapınıza Uygun Gömlekler

 Öncelikle doğru bir gömlek tercihi yapmak için fiziki yapınızı iyi bilmeniz gerekir. Zayıf ve orta halli bir fiziğe sahipseniz kırmızı siyah kareli gömlek modelleri, desenli modeller ve düz sade olan modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak daha iri bir yapınız varsa daha düz modelleri tercih etmeli, fazla desenli ürünlerden kaçınmalısınız. Desenli olan gömlekler arasından tercih yapmak istiyorsanız, desenlerin daha minimal olmasına özen göstermelisiniz. Ten rengi de gömlek seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Koyu tenli erkeklerin boğucu bir görüntü oluşturmaması için daha açık renkleri, açık tenlilerin ise koyu tonları seçmesi önemlidir. Gömleğin kullanılacağı alana ve durumlara karşı da dokusunun uyumlu olması gerekir. Bu nedenle mevsim şartlarına uygun yapıdaki gömlek modelleri arasından tercih yapılmalıdır.

 

Yapılabilecek Kombinler

 

 Kırmızı siyah kareli gömlek modelleri ile yapılabilecek kombin önerileri sınırlı gibi görünse de aslında değildir. İlk olarak akıllara siyah pantolon ile tamamlanabilecek güzel bir öğe olarak gelir. Ancak çeşitli aksesuarlar ve giyim ürünleri ile kombininizi daha fazla güçlendirmeniz mümkündür. Bunun için öncelikle gömleğin kullanım alanını belirlemeli ve ona uygun bir tarz yaratmalısınız.

Ofis Şıklığınıza Özgün 

Ofis hayatı için siyah spor bir takım elbise içine tercih edilebileceğiniz gibi daha spor bir şekilde kullanmak isterseniz, siyah dar kesim bir pantolon üzerine tercih edebilir ve spor havası katmak için spor ayakkabı ve pantolon zinciri aksesuarıyla tamamlayabilirsiniz. Tabi ki kombinler bununla da sınırlı değil. Gri renkteki pantolonlar ile kırmızı siyah kareli gömlek modelleri de uyumlu olacaktır. Aynı zamanda gri renkteki blazer ceketler ile kombininizi daha ağır bir hale getirebilir ve farkınızı yansıtabilirsiniz. Daha pek çok kombin önerisini sayfamızda görebilir, gömlek modellerimizi keşfedebilir ve size en uygun gömlek modelini tercih edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.