Kaşe Kumaş Farkı

05 Aralık 2017
Kaşe Kumaş Farkı

Malum kışa doğru ilerliyoruz ve sebep budur ki erkek giyim sektörüne sezona uyan kumaşlar eklenmeye, birbirinden şık ve farklı tarzlar ilgilileri ile buluşmaya başlamaktadır. Bu güzel buluşmalara eşlik eden bir kumaş çeşidi var ki tamamen hissiyatınıza dokunabilen ve size eşlik ederken şık, sıcak ve rahat olmanızı sağlayan ‘KAŞE’.
Güncel kalmayı çok seviyoruz genel olarak o yüzden giyim alanında da bu durumdan beslenmenin yollarını arıyoruz. Vitrin gezerek, dergi karıştırarak, tv’ den ve günlük yaşamdaki kombinlerden besleniyoruz. Bu da bize edinim ve uygulama alanı sağlıyor. Yaşama dair edinmişlikler de karakterimize ve tarzımıza yansıyor. Ufak bir etkileşim serüveninden bahsettikten sonra bunun kaşe kumaş ve bu kumaş ile üretilen ürünlerin serüvene eşlik ettiği noktadan bahsetmeye geçebiliriz.
Mevsim kış, durum şıklık ve olay sıcaklık olunca tarz kaşe kumaş ile bütünleşiyor gibi hali hazırda zaten. Öyle güzel tasarımlarda buluşuyor ki bu kış bu kumaş dolabınızda yer etmesi için bizim üretirken ki heyecanımızı yaşayacağınıza eminiz… Ceket ve kabanlarda hitliğini koruyan kumaş kesim olarak slim-fit, şekil olarak kruvaze olunca da kombinlenme sürecinde görsel keyiften geçilmiyor. Duruma ve ortama göre değişik his ve etkiler bırakırken size de farklı tarzlara bürünme imkânı sunuyor.
Olayımız şıklık olunca bakış açımız celebre tavrında buluşuyor, detayları ile seçtiğiniz ürünlerin bir araya gelmesinde, editörümüzün de bu konuda sizin için oluşturduğu kaşe ürünlü kombinlerin keyfini çıkarmanız dileği ile…
Öncelikle kombinimize güzel bir gömlek seçimi ile başlayalım, soft ve koyu renklerde olan gömlek seçimimize aynı ton aralıklarında bir hırka ekleyelim hatta biraz desen içerebilir. Altını sezon trendlerinden yüksek bel duble paça pliseli bir pantolon ile buluşturup ana parçamız kaşe kruvaze ceketimizi ekleyerek oluşturacağımız look ile şıklık platdormunda rahatça iz bırakabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.