Erkek Kaliteli Takım Elbise Modelleri 

 Takım elbise denildiği zaman, akla her zaman şıklık gelir. Bu şıklığı oluşturmak için ise, kumaş yapısı kaliteli takımlar kullanmak, sağlık açısından da büyük önem teşkil eder. 

Kaliteli Takım Elbise Çeşitleri

 Birden çok farklı kalıp ve kumaş kullanılarak üretilen, kaliteli takım elbise çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler iyi analiz edilerek, vücut yapısına uygun ve kalitelilik oranı yüksek takımlar giyilebilir. 

Yün Kumaşlı Takımlar 

 Doğal bir kumaş olan, yün kumaş kullanılarak oluşturulan modellerdir. Nefes alabilme özelliği sayesinde, yazın da giyilebilmektedir. Yumuşak ve kırışmayan yapıya sahiptirler.

 Kaşmir Takımlar 

 Keçi kılından üretilen kaşmir takımlar, kışın sıcak tutan bir özelliğe sahiptir. Yumuşak ve ince dokuları vardır. Her ne kadar yünlü yapılı olsa da, ince modelleri hava aldığı için yaz aylarında da tercih edilebilir. Kaşmir, çok kaliteli bir kumaştır ve pahalıdır. Ancak, takım elbiselerde biraz parlak görünüm sunabilmektedir.

Pamuklu Takımlar 

 Yün kumaştan sonra en çok tercih edilen ve giyilmesi gereken modeller, pamuklu takımlardır. Günlük yaşam kullanımına daha elverişlidir. Rahat kullanım özelliği sağlar. Yarı resmi görüntü elde etmek isteyen erkekler tarafından tercih edilebilir.

Keten Takımlar

 Yaz aylarında giyilmesi gereken ve kumaşının nefes alması yönüyle terletmeyen takımlardır. Ancak kalite açısından, kırıştığı ve çabuk leke tuttuğu için diğerlerine göre biraz salaş görünüm sunar. 

İpek Takımlar

 Her mevsim kullanılabilen yumuşak yapılı ve pahalı ipek kumaşlardan elde edilen takımlardır. Bu takımlar, şık görünüm ortaya koyarlar. İpek kadar kaliteli olmasa da, kullanım yönünden kolaylık sağlarlar. Şık görünüm oluşturarak, kolayca temizlenirler. Yumuşak ve hoş bir kumaş dokusuna sahiptirler.

Kumaş Nasıl Seçilir? 

 En kaliteli olan ve tercih edilmesi gereken modeller, yün takım elbise modelleridir. Kumaşının doğal olması ve terletmemesi çok yönlü kullanım sağlamaktadır. Yaz aylarında ise, terletmeyen ve hava alabilen özelliklere sahip kumaşlı takımlar tercih edilebilir. Keten, ince yün ve pamuklu takımlar bunun için ideal olanlardır. Kaliteli şıklık için ise, kaşmir ve ipek kumaşlı takımlar, kullanıcısına aranılan şık görünümü sunacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.