İtalyan Kesim Yelekli Takım Elbise | Wessi

02 Ağustos 2019
İtalyan Kesim Yelekli Takım Elbise | Wessi

Son dönemlerde takım kıyafetler açısından yelekli modeller bir adım öne çıkıyor. Hem etkileyici bir kombin oluşturmakta hem de daha karizmatik ve zarif, olgun bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Böylece katılmak istenilen bir mekanda karşı tarafı etkileyen ve göze hoş gelen bir kombin yaratmaktadır. Özellikle italyan kesim yelekli takım elbise modelleri daha fazla beğeni toplamaktadır.

 

 Hem fit bir görünüm ortaya çıkarmakta hem de muhteşem bir kombinasyon yaratmaktadır. Bu yüzden model yapısına bağlı olarak İtalyan kesim takım elbiseler ile yelek modelleri bir arada kullanıyor. Tabii burada kişisel tercihler ve farklı yerlerin konseptine uygun şekilde doğru renk ve model uyumuna mutlaka dikkat edilmelidir.

 

 İtalyan Yelekli Takım Kıyafetler

 

 Vücuduna güvenen erkeklerin günümüzde en çok tercih ettiği takım kıyafet modeli İtalyan kesim tarzıdır. Omuzları daha ön plana çıkaran ve geniş bir görüntü sunan bu kıyafet, heybetli bir etki sağlamaktadır. Ancak bu takım elbisenin herkesin tercih etmesi doğru değildir. Daha çok vücuduna güvenen ve atletik bir yapısı bulunan erkekler için hazırlanmıştır. Bu şekilde vücut yapısının düzgünlüğü açık şekilde ortaya çıkmakta ve etkileyici bir görünüm yakalanmaktadır. Bu konuda farklı modeller arasından tercih gerçekleştirmek mümkün.

 - Tek düğme sivri yaka klasik modeller

 - Çift düğmeli kareli seçenekler

 - Ekose farklı renklerle kombin tasarımlar

 - Çizgili veya desenli takım elbiseler

 Bu gibi birçok farklı model üzerinden tercih yapabilirsiniz. Her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve atletik yapıyı öne çıkaran bu şık tasarımlar, farklı renklerle harika görünüm sunmaktadır.

 

Nerelerde Giyilebilir?

 

 Yelekli takım elbise çeşitleri özellikle son dönemlerde damatlık çeşitleri de çok fazla tercih edilmektedir. Bu yüzden İtalyan kesim tasarım üzerinden yelekli modeller, düğünlerde harika bir görüntü oluşturmaktadır. Farklı renk kombinasyonu üzerinden seçim yapabileceğiniz bu takım kıyafetler eşliğinde, kendini düğününüzde harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 

 Tabii düğünlerin yanı sıra özel davet ve organizasyonların vazgeçilmezleri arasındadır. Vücuduna güvenen erkekler ince bel ve geniş omuz ayrıntısı ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. İtalyan kesim takım elbiseler Aynı zamanda havalı ve gösterişli etkisinin yanı sıra ağırbaşlı, olgun görüntü de yansıtır. Diğer taraftan iş görüşmeleri ya da toplantı ve farklı organizasyonlar konusunda, İtalyan kesim yelekli takımlar çok fazla değerlendirilmektedir.

 

 Farklı Parçaları Bir Araya Getirmek

 

 Farklı parçaların değişik renkler altında bir araya getirildiği İtalyan kesim yelekli takım elbiseler, mutlaka doğru kombinasyonu oluşturmalıdır. Bu konuda genelde pantolon, ceket ve yelek aynı renk üzerinden değerlendirilir. Nitekim fit bir vücudu olan erkekler bu şekilde daha atletik bir görünüm yakalamaktadır. Gömlek konusunda ise daha çok beyaz renkler öne çıkmaktadır. Fakat bu konuda papyon çeşitleri ile smokin tarzı italyan kesim takım elbiseler tercih edildiğinde, pantolon ile ceket renginin farklı olarak tasarlandığı çeşitler değerlendirilmektedir. Özellikle parlak görüntüsüyle smokin modelleri ceket ve yelek aynı renk üzerinden ancak pantolon farklı renk ile güzel bir kombin oluşturur.

 

 Kendi Tarzınıza Uygun İtalyan Kesim Özel Tasarımlar

 

 Yelek kombiniyle harika bir görünüm ortaya çıkaran İtalyan kesim takım elbiseleri, özel tasarım üzerinden tercih edebilirsiniz. Kaliteli kumaş çabasıyla Wessi güvencesi altında elde edebileceğiniz birbirinden şık takım elbise modelleri sizleri bekliyor. Farklı renkler ile harika bir kombin oluşturmuş bu fit takım elbiseleri, çok uygun fiyatlarla kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz özel davet ve organizasyonlara yanı sıra, iş konusunda da etkili ve havalı bir görünüme sahip olmanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.